“Злилась з усіма прапорами”: з Меланією Трамп стався модний конфуз на офіційному заході (фото)

Коли вибираєш сукню, дуже важливо пам’ятати про антураж, в якому ти перебуватимеш і позуватимеш фотографам.

Багато публічних персон враховують цей момент. Наприклад, королева Єлизавета II завжди обирає дуже яскравий одяг, пояснюючи це тим, що для неї важливо виділятися в натовпі, щоб підданим, які прийшли побачити свою королеву, не доводилося надто напружувати зір і увагу. Найяскравіша пляма – це і є королева.

А ось Меланія Трамп час від часу потрапляє в незручні ситуації. Модні критики довго обговорювали і висміювали кілька моментів “модної мімікрії” першої леді США. Одного разу Меланія злилася з фоном, на якому стояла, потім сірий трап літака “з’їв” середню частину її модної сукні з градієнтом.

Читайте також: “На ній немає обличчя”: Ніжна, жіночна і неймовірно сумна Меланія Трамп в шикарній сукні за 8 тисяч (фото)

Під час відвідування королівської лікарні «Челсі» у Лондоні Меланія, одягнена в красиву смугасту сукюі від Victoria Beckham злилася одразу з усіма прапорами.

Відвідування лікарні відбувалося в рамках офіційного візиту президента США, тому приміщення було прикрашено прапорами Сполучених Штатів і Великої Британії.

А Меланія одягла сукню, що, хоча і було померанчево-бежево-коричнево-синьою, виглядала у приміщенні синьо-біло-червоною.

Джерело.