Зміни неминучі: як місячне затемнення 10-11 січня вплине на кожен зі знаків Зодіаку

Розпочнеться затемнення приблизно о 22 годині. Фінальна фаза затемнення завершиться вже після опівночі, тому астрологи вважають, що небезпека може чекати нас не один, а цілих два дні. Пройде затемнення в знаку Рака, а це говорить про те, що воно сильніше торкнеться таких сфер як сім’я, будинок, домашні справи. Обереги для дому від сімейних негараздів в такі дні будуть дуже доречними.

Фінансова сфера 10-11 січня

Незважаючи на те, що цю сферу затемнення торкнеться лише частково, все одно багатьох з нас можуть чекати проблеми. В першу чергу це стосується Дів, продуктивність яких може різко знизитися через дрібні неприємності і нестиковки. Ці люди дуже не люблять, коли щось іде не за планом, а 10 і 11 числа це буде відбуватися із завидною регулярністю. Джерело

Леви зі своєю хваленою інтуїцією теж втратять масу можливостей, тому що їх шосте чуття дасть збій. Приймати важливі рішення і витрачати гроші в ці два дні представникам даного знака Зодіаку краще, спираючись на особистий досвід і на поради найближчих людей. Левів чекають неприємні зміни на цьому життєвому фронті, але краще не поспішати з прийняттям рішень.

Козерогам і Рибам дуже важко працювати в умовах деструктивної енергетики Місяця в Раку. Козерогам буде досить важко зосередитися на важливих справах. У Риб серйозно впаде продуктивність через зниження творчого потенціалу. Два дня затемнення пройдуть для людей цих Знаків в обстановці, далекій від сприятливої. Їх можуть наздогнати фінансові втрати або зриви планів.

Любовна сфера в період затемнення 10-11 січня

Скорпіони і Раки – найбільш сімейні і найбільш залежать від цієї сфери люди. Весь цей день їм необхідно цуратися конфліктів і намагатися знаходити компроміси при спілкуванні з близькими, колегами, друзями і другою половинкою.

Астрологи радять забути про свої особисті потреби, сфокусувавшись на запитах оточуючих. Егоїзм – найстрашніший ворог для Раків і Скорпіонів, який може призвести до негативних змін, самотності, розриву відносин.

У дні таких затемнень Близнюкам і Стрільцям варто бути на самоті. Напружена атмосфера буде заважати в спілкуванні з оточуючими, тому краще просто виключити нові знайомства. Більш того, затемнення здатне зробити так, що нові неперевірені часом зв’язки обернуться великими проблемами і неприємностями. Є ризик зустріти негативно налаштовану людину, яка замість допомоги серйозно завадить здійсненню планів.

Читайте також: Через ці 5 предметів у вашому будинку з’являється негативна енергетика і проблеми

Настрій і здоров’я в січневе затемнення

Перепади настрою і емоційні проблеми очікують Овнів, Тельців, Терезів і Водоліїв. Овни та Тельці – запальні люди, яких досить легко вивести з себе. Терези ж можуть бути дуже вразливими, а Водолії відчують безпричинне занепокоєння. Варто оперувати фактами, щоб не допустити погіршення настрою і зміни емоційного фону в цілому.

Представникам цих чотирьох Знаків Зодіаку астрологи радять якомога менше уваги звертати на випади ворогів, негаразди в справах і в родині. Необхідно пам’ятати, що все це тимчасово і швидкоплинно. Найбільший рівень обережності потрібно увечері 10 січня і вранці 11 числа.