Знахідка в кишені чоловіка підштовхнула до красивої помсти, але той винахідливо викрутився

Є у мене одружений друг. Зайшов я якось до нього, а вдома тільки дружина – пере. Думаю, посиджу, зачекаю друга. Дружина зайнялася своїми справами – витягує все з кишень брудного одягу і закидає в пральну машинку. Дійшла черга до брюк чоловікамого друга і застигла. Джерело.

На світ божий з кишені випав гyмoвий чоловічий засiб зaxисту. Коли перший шoк минув, почалася істерика – слова і сльози лилися рікою, я дізнався про друга багато нового, благо, в епітетах жінка не соромилася. Друга не було досить довго, так що встигла настати наступна стадія – заспокоєння і розробка планів помсти. Бажано жopcтоких. Десь на третьому варіанті я почав йому співчувати і зрозумів, що його потрібно якось рятувати.

І тут приходить сам «винуватець», ні сном, ні духом не відаючи, яка доля йому уготована. Вітається зі мною (я нагадую, що збиралися поїхати в магазин), цілує дружину (вона стійко тримається заради майбутньої помсти і посміхається), йде в спальню, щоб переодягнутися. Дружина всім своїм виглядом показує мені, що буде, якщо я поділюся її планами.

Але я все ж розповів йому нишком про те, що трапилося. Він задумався, але вийшли ми до машини, як ні в чому не бувало. Сіли (дружина з нами поїхала). А машина у одного – досягнення вітчизняного автопрому, «Лада», випуску початку 2000-х. Так ось, пробує він завести це диво – ні в яку. Він починає лаяти руки тих, хто зробив таку «консервну бляшанку», дістає з бардачка брата-близнюка того виробу, що знайшла дружина (у неї відвисла щелепа), відкриває його (у дружини очі «по п’ять копійок»).

Читайте також: “Мати твого Сашка – коханка твого батька, до якої він пішов” – промайнула думка, що я вaгiтна від брата і втратила свідомість

Друг вилазить з машини, відкриває капот, щось там робить з цієї штуковиною (може, прилаштував кудись), сідає назад і легко, з першого разу запускає двигун. Рушає з місця, примовляючи: «І як би я без нього обходився? Незамінна річ в господарстві!»

Навіть я очі витріщив, а що говорити про його дружину! Такого виразу обличчя я більше ніколи не бачив.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram