fbpx
Гороскоп

Знак Зодіаку твого бойфренда підкаже, як почути від нього заповітні бажані слова

Якщо ти втомилася чекати на пропозиції руки і серця від другої половинки, не поспішай розривати стосунки. Знак Зодіаку твого бойфренда підкаже, як почути від нього заповітні слова.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Чоловік-Овен категорично не вміє вибирати супутницю життя та знає про це. У юності він, як правило, намагається завести серйозні стосунки. Його приваблюють яскраві жінки, які не бажають обтяжувати себе турботою про партнера. А саме її Овен вважає доказом глибоких почуттів.

Овен досить егоїстичний, тому змусити його ризикнути своєю свободою може тільки дівчина, готова брати на себе відповідальність за побутові проблеми. Намагайся показати себе досить самостійною особою в емоційному і навіть фінансовому плані.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тільці – бажані чоловіки, тому що їх головними якостями вважаються надійність та впевненість у собі. І все ж «розгойдувати» його на пропозицію руки і серця досить важко – він може щиро захоплюватися красою та розумом своєї супутниці і бути їй вірним, але намагається не думати про те, що рано чи пізно доведеться ухвалювати серйозніші рішення.

При спілкуванні з Тельцем пам’ятай – чоловіка треба м’яко підвести до такого відповідального кроку у житті. Спробуй поставити себе на його місце та стати орієнтованою на створення сім’ї та побудову міцних взаємин. Цей знак Зодіаку повинен бачити в майбутній дружині стабільність – вона для Тельця важливіша за зовнішню привабливість.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Заманити Близнюків до весілля – не проблема. Проблеми починаються потім, адже цей знак Зодіаку важко утримати чи змиритися з його походеньками, небажанням відповідати за свої вчинки чи регулярно виявляти свої почуття.

Сподіватися на те, що сімейний затишок буде їм важливішим за відчуття від знайомства з новими дівчатами, можна, тільки коли чоловікові буде більше 40 років. До цього віку Близнюки раптово розуміють, що їм важливіше, щоб хтось чекав їх вдома.

Щоб не розчаруватися у шлюбі з Близнюком, постарайся обговорити всі важливі моменти на початку. Обов’язково врахуй, що він може злякатися таких заяв та запропонувати залишитися друзями. Все залежить від того, наскільки Близнюк зараз емоційно прив’язаний до вас.

Рак (21 червня – 22 липня)

На Рака не доведеться тиснути, щоб вийти за нього заміж – та цього й не рекомендується робити. Його насторожує надто активна поведінка другої половинки, навіть якщо вона просто намагається розділити з ним його хобі чи дружню компанію. Але отримати пропозицію руки та серця від Рака можна, головне – запастися терпінням.

Важливо не так приймати чоловіка з усіма його недоліками, як знати його слабке місце. Рак – прихильник традиційних цінностей, яким би сучасним він не намагався здаватися. Будь готова до того, що доведеться докласти багато зусиль, щоб сподобатися його родичам.

Іноді доведеться відмовлятися від своїх планів та інтересів заради того, щоб розчинитись у бажаннях Рака. Але не ображайся – все окупиться сторицею, адже Раки як ніхто вміють оточити коханням та ласкою.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Перед тим, як розпочати активні дії, оцініть життя Лева і своє місце в ньому. Чоловік-Лев повинен постійно десь самореалізовуватись – якщо не на роботі, то вдома. Невдачі у професійній сфері роблять його ранимим. Зовсім інша річ, якщо Лев успішний у кар’єрі – тоді він виявляє королівську щедрість і готовий із задоволенням балувати дружину та забезпечувати близьких.

Якщо ти зважила всі «за» і «проти» і все ж таки вирішила діяти, врахуй, що Левові буде складно прийняти позицію рівноправності або неможливо визнати твою кар’єру не менш важливою.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Якщо ти зустрічаєшся з Дівою, то врахуй – з першого дня знайомства він неодноразово замислювався про те, чи ти є єдиною, якій варто присвятити своє життя. І замислюватиметься ще багато разів, поки не дозріє до пропозиції. Він помічає всі недоліки коханої – і тому займає вичікувальну позицію.

Твоє завдання – грати на випередження та переконати чоловіка, що рішення пов’язати з тобою свою долю буде найправильнішим для нього. Не варто тягнути, важливо показати всі свої найкращі якості одразу.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Відключайте емоції: партнер-Терези ввічливий з усіма жінками, тому не варто сприймати його хороші манери за схильність до постійного флірту. Є простий спосіб з’ясувати, чи готовий він до шлюбу: якщо так – то без проблем розповідатиме про всі свої плани. Терези вважають, що тільки майбутня дружина зможе оцінити їхні задуми та ідеї.

Хороший спосіб натякнути Терезам на те, що з пропозицією більше тягнути не варто – показати, що ти користуєшся попитом у інших чоловіків. Як тільки цей знак Зодіаку розуміє, що йому є, що втрачати, він забуває про свою обережність – і нарешті приймає рішення.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Для того щоб закохати Скорпіона, не потрібно докладати особливих зусиль. Чоловік цього знаку цінує емоційність і природність у жінках, тому тобі не доведеться зображати лагідність чи надмірну домовитість. Скорпіон віддається своєму захопленню з головою – ти ще встигнеш втомитися від його регулярних дзвінків.

Щоб вдало вийти заміж за Скорпіона, пам’ятай про те, що його темпераментність має і зворотний бік. Згодом він спробує підпорядкувати тебе собі, і якщо в нього це вийде – втратить до вас інтерес. Зміцнити його бажання одружитися з тобою можна, регулярно демонструючи, що в тебе є власні інтереси та спілкування.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Він волелюбний і часто схильний вважати головною цінністю в житті подорожі та саморозвиток, яким сім’я та діти, на його думку, лише заважатимуть. Але навіть Стрільця можна одружити з собою, якщо створити йому певні умови.

“У тебе все вийде”, – ось що він мріє почути від дівчини, тому що боїться того, що друга половина стримуватиме будь-які його пориви. Зробити пропозицію він наважиться, якщо зрозуміє, що поряд з тобою завжди перебуває в гарному настрої і знаходить підтримку у всьому.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Приземлений знак Зодіаку вважає, що підходити до вибору подружжя варто практично. Він не вимагає від коханої підтримувати розмови про високе або бути в курсі модних трендів, але хоче заздалегідь знати її життєву позицію, бачити в ній підтримку, опору та домовленість. Якщо йому вдасться познайомитися з такою дівчиною, він не тягтиме з придбанням обручки.

Підштовхнути його до пропозиції створити сім’ю неможливо, навіть якщо ти маєш природні якості психолога та вроджену інтуїцію. Козеріг хоче побачити в представниці прекрасної статі хранительку свого вогнища, відповідну всім критеріям – поки цього не станеться, будь-які хитрощі марні.

Якщо у твого обранця гарні стосунки з мамою, можливо, він шукає дівчину, схожу на неї. Познайомтеся ближче, візьми до уваги особливості її поведінки і заразом вивідай пару коронних рецептів.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям притаманне вроджене почуття прекрасного. Він шанувальник краси у всіх її проявах, тому його захопить як зовнішня привабливість, прагнення до здорового способу життя, розвинене почуття смаку, так і внутрішня краса – начитаність і шляхетні принципи. Якщо, одягнувшись у найкраще вбрання, ти ще й зможеш підтримати розмову на цікаві йому теми – він зрозуміє, що знайшов свою супутницю життя.

Але врахуй – для того, щоб стати його дружиною, буде потрібна ще одна якість. Водолій ніколи в цьому не визнається відкрито, але йому потрібна жінка, яка зможе їм маніпулювати – так, щоб про це не здогадалися його друзі та родичі. А підштовхнути його до створення шлюбу зможе ухвалення якогось важливого спільного рішення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Нерішучі Риби потребують ініціативної партнерки, яка вміє швидко реагувати на настрій чоловіка, що часто змінюється. Цей знак фактично відірваний від реальності – його більше цікавлять власні мрії та прагнення, хоча для реалізації більшості з них у нього не вистачає часу. Будь готова, що основна частина повсякденних труднощів ляже на твої тендітні плечі.

Друга половинка для Риб – предмет пильного вивчення. У чоловіка цього знаку Зодіаку вкрай низька самооцінка: вони часто намагаються виявити якусь каверзу в ідеальних гармонійних відносинах. Вийти за нього заміж вдасться, якщо виявляти м’яку наполегливість – вона допоможе йому швидше зважитися на укладення шлюбу.

You cannot copy content of this page