Знак Зодіаку жінки впливає на її стосунки з чоловіком. Ось як саме

Жінка-Овен

Жінка, народжена під цим знаком, не стане чекати знаків уваги, не буде ходити навколо. Багато представниць цього знака просто підходять і знайомляться самі або створюють таку ситуацію, за якої чоловік не зможе не познайомитися з ними. З іншого боку, якщо дама, народжена під цими зірками, не хоче знайомства, її не підкорить практично ніхто.

В тривалих відносинах Овни досить примхливі, уперті, але з ними легко, адже вони щирі і добрі. Чоловік Овна повинен володіти витримкою і терпінням. Джерело

Жінка-Телець

Телець — Знак своєрідний. Ці дами дуже влюбливі, але чим сильніше вони люблять, тим більш дивно поводяться. Вони можуть провокувати чоловіка на ревнощі, грати його почуттями, влаштовуючи йому «біг з перешкодами». Це подобається не всім, тому Тельцям прекрасної статі буває складно знайти любов.

Тельці відносяться до знаків Зодіаку, які не прощають образи, тому їх краще не ображати словом чи ділом. Вони не вибачають чоловікам навіть короткі погляди в бік інших дам. Представниці цього знаку володіють настільки сильною енергетикою і привабливістю, що їх коханий чоловік навряд чи буде дивитися в іншу сторону.

Жінка-Близнюки

Близнюки — прекрасні подруги у відносинах з чоловіками. Вони вміють зберігати секрети, давати важливі поради. У них гарне почуття гумору і тяга до пригод, що дуже подобається таким же активним чоловікам. Близнюки відносяться до найчарівніших і харизматичних знаків Зодіаку, тому їм не складе праці привернути увагу будь-якого представника сильної статі.

Труднощі починаються, коли Близнюки і їх суджений з’їжджаються і будують спільний побут. Жінки, народжені під цими зірками, обожнюють свободу, тому закоханому чоловікові доведеться дарувати її. Близнюки не люблять відчувати себе у шлюбі і у відносинах немов під замком.

Жінка-Рак

Жінкам цього знака підійдуть чоловіки, які відносяться до самих добрих знаків Зодіаку. Раки прекрасної статі не люблять, коли чоловік поводиться безчесно, корисливо, не тримає слово. Річ у тому, що цим дамам потрібен не просто хлопець або залицяльник. Їм потрібний чоловік, адже вони заглядають далеко вперед. Їм потрібен той, на кого можна покластися.

Представницям цього водяного знака необхідно довіряти чоловікові, адже вона хоче стати ідеальною матір’ю, дружиною. Їй важливо стати прикладом для всіх, перевершити свої власні очікування. Це прекрасні господині, дбайливі дружини. Вони часом бувають трохи нервовими і апатичними, але швидко приходять в себе.

Жінка-Лев

Левиці — дуже харизматичні, розумні, сміливі дами, яким нерідко приписують егоїзм. Астрологи і експерти відзначають, що егоїзм “Левам” властивий тільки щодо людей, які їм байдужі, або у відношенні тих, хто перейшов їм дорогу в минулому і не заслуговує довіри.

Левиці знають собі ціну. Вони є прекрасними супутницями, тому що можуть прикрасити будь-якого чоловіка, ставши для нього всім — і союзником, і коханкою, і подругою. Вони не терплять зневажливої поведінки чоловіків, тому відразу йдуть від таких.

Жінка-Діва

Діви дуже самодостатні і воліють вибирати собі супутника життя самостійно. Вони володіють якимось особливим магнетизмом, який неможливо ігнорувати. Ймовірно, це пов’язано з тим, що вони дуже добре розуміють чоловіків.

Діви відносять до людей з сильним характером, тому змінити таку даму буде неможливо. Її можна тільки взяти разом зі всією її владністю, принциповістю і любов’ю до порядку. Такій жінці потрібно відповідати, і якщо чоловікові хоча б частково це вдалося, то вона не залишить його ніколи.

Жінка-Терези

Жінки-Терези привертають до себе дуже багато чоловічої уваги своєю харизмою, красою, легкістю. Терези ідеально поєднуються практично з будь-яким чоловіком, але от з чоловіків Терезам підходять не всі. У нескінченному потоці залицяльників буває непросто знайти того єдиного.

Терези — хороші дружини, з ними не буває нудно. Вони зачаровують своєю красою і добротою. Цих жінок складно образити, але якщо це трапиться, то образу вони не забудуть: не тому, що злопам’ятні, а тому, що люблять жити в повній гармонії і довірі.

Жінка-Скорпіон

Якщо жінка, народжена під цим знаком, зустріла свій ідеал, то точно нікуди не відпустить такий подарунок долі. Скорпіони належать до одних з найбільш мстивих знаків Зодіаку, тому з ними дуже складно ужитися, якщо є якісь розбіжності або проблеми. Ці жінки можуть зробити життя чоловіка раєм, а можуть перетворити його в сущий кошмар.

Скорпіони — одні з найбільш дбайливих дам. У конфліктних ситуаціях вони намагаються завжди тверезо мислити, тому що не хочуть серйозних проблем. Чоловікам імпонує те, що жінки цього знака в цілому намагаються йти на компроміс. У них сильний характер, який не піддається зміні, але який неважко зрозуміти.

Жінка-Стрілець

Стрільці дуже влюбливі. Ці дами постійно розбивають чоловічі серця, тому що потребують свободи і ненавидять зобов’язання. Знайти чоловіка мрії для них нескладно, тому головне — це перевірити любовну сумісність заздалегідь, щоб потім не розчаруватися через надмірно швидкий вибір супутника життя.

Стрільця ні в якому разі не можна обмежувати. Жінкам цього Знака потрібні розуміючі чоловіки, які не будуть нав’язувати їм свою точку зору або спосіб життя. Стрільці уникають імпульсивних вчинків в любові, не поспішають під вінець. Для них трохи важливіше знайти себе в житті, забезпечити себе фінансово.

Жінка-Козеріг

Це віддані жінки, які шукають ідеального чоловіка для того, щоб створити з ним міцний союз. Проблема в тому, що Козероги вкрай недовірливі і дуже повільно переймаються довірою до чоловіків.

На марні і швидкоплинні романи Козероги вважають за краще не витрачати час. Цих дам потрібно завойовувати довго, і Козероги завжди вибирають найсміливішого, наполегливого та цілеспрямованого чоловіка. Саме тому у шлюбі вони дуже успішні і щасливі.

Жінка-Водолій

У Водоліїв дуже непростий характер. Вони часто просто дружать з чоловіками, хоча ті сприймають це як натяк на можливість романтичних відносин. Створюється враження, що Водолії просто грають з ними, змушуючи ревнувати. Це не так, тому що вони вміють любити, можуть бути ніжними.

Вони просто чекають свого коханого, не розмінюючись на тих, хто тільки здається ідеальним. Представниці цього знаку іноді навіть втрачають віру в себе, бо їм важко догодити в плані відносин.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку: Наступний рік для когось принесе труднощі і випробування, а для інших – нове кохання

Жінка-Риби

Риби нерідко бувають сором’язливими і боязкими, хоча в суспільстві намагаються відігравати роль самостійної і самодостатньої жінки з крижаним серцем. Це дуже романтичні і люблячі люди, яким потрібен той, хто з радістю оцінить всі їхні любовні пориви.

Чоловік, який підкорить Риб, зможе зануритися у світ романтики, тепла і затишку. Однак з плином часу Риби можуть ставати трохи егоїстичними і ревнивими. З цим завжди можна впоратися. Рибам потрібен відкритий і добрий чоловік — такий же, як і вони самі.