fbpx

Знаки Зодіаку, які ніколи не можуть бути разом: абсолютна несумісність

Досить давно будь-яку людину цікавить тема сумісності чоловіка і жінки по зодіакальним гороскопом. Це завжди потрібно було знати як королям, так і простому народу. Тільки через багато часу астрологи виділили найпротилежніші, по всіляких критеріям, знаки зодіаку, для яких є неможливим спільне майбутнє.

Сумісність чоловіка і жінки певних зіркових знаків передбачає тільки сварки, конфлікти і розлучення.

Методи виявлення протилежностей

Існує три методи, за якими можна визначити несумісні знаки:

Якщо дивитися на зодіакальний круг, то несумісні знаки ті, між якими знаходяться два знака зодіаку. Наприклад, Близнюкам категорично не підходить Діва, а Телець несумісний з Водолієм.

Другий метод ділить сузір’я на групи. В одну входять знаки земної і повітряної стихії. Вони уособлюють розум. Друга група включає вогненну і водну стихію, що втілюють емоції. Знаки зодіаку з різних груп несумісні. Ваги – це повна протилежність Стрільця, а Раку не підходить Козеріг.

Третій метод стверджує, що абсолютно різні знаки є сусідами. Так, Скорпіон не уживеться зі Стрільцем, а Риби – з Водолієм.

Найпротилежніші знаки

Існують шість зодіакальних пар, які, як вважають астрологи, найбільш протилежні серед всіх. Між такими знаками союз неможливий через різний темперамент, відсутність спільних інтересів і розбіжність життєвих поглядів. Психологія відносин між чоловіком і жінкою підтверджує цей факт.

Перша пара Ваги і Рак.

Чутливий Рак і його прагнення до спокійного життя будуть трaвмовані товариськими Терезами, які непостійні і надмірно люблять галасливі компанії. Повітряний знак прагне до вчинків, які виходять за норми, і в цьому їх ніколи не зрозуміють Раки, люблячі послідовність і стабільність.

Раку буде не вистачати уваги Терезів, але підпорядкувати своїм бажанням цю стихію повітря не вийде. Стихія повітря і води ніяк не зможуть вплинути один на одного. Але якщо вже почуття будуть настільки сильними, що життя порізно є неможливим, то необхідно навчитися кожному знаку в чому-небудь поступатися своїй половинці.

Читайте також: Жіночі вчинки, через які чоловіки втрачають цікавість

Водолій і Риби ніколи не знайдуть спільної мови. Риби-егоїсти не переживуть відсутність уваги від впевненого в собі Водолія. Життєрадісні і позитивні Водолії легковажні й непостійні, в той же час дуже ревниві, чим зачіпають вразливих Риб.

Пара Стрільця і ​​Скорпіона.

Ці знаки дуже різні для спільного життя, у них два різні світи, які абсолютно не порівнянні. Скорпіон, який чітко знає свої цілі, відстоює власний інтерес, але не може утримати легковажного Стрільця, який не думає про завтрашній день. Це робить Скорпіона дратівливим і агресивним, тому що він шукає надійність і впевненість у своїй другій половині.

Скорпіон хоче любовної вірності і пристрасті, але люблячий свободу Стрілець ніколи цього не дасть.

Зовсім не сумісні Близнюки і Козеріг.

Розсудливий Козеріг не зрозуміє химерного Близнюка, який керується не розумом, а емоціями. Така поведінка буде розцінено як вітряність. Консерватизм і легковажність не зможуть співіснувати разом.

Лев і Діва – повністю протилежні один одному знаки. Повелитель Лев не підпорядкує собі байдужу Діву. Лев, що не терпить критики до власних вчинків, які не уживаються з Дівою, яка засуджує чужі помилки і любить повчати. Скрупульозність Діви не стане зрозумілою для Лева, який прагне отримати все відразу. Діву, яка веде рахунок всіх засобів, шокує зайва щедрість Лева.

Телець і Овен.

Величезна впертість Овна не відчуватиме підтримку в свою сторону від стабільного Тельця. Тельцю потрібне чуттєве і емоційне життя в оточенні забезпеченості і спокою. А холодний на емоції Овен потребує подієвого і різнобічного життя. Він занудьгує з Тельцем. Психологія стосунків чоловіка і жінки також попереджає, що Овен знайде розваги на стороні.

Чи варто вірити таким прогнозам – це рішення кожного. Але беззастережно довіряти не потрібно. Правильним буде розглянути внутрішній світ людини, слухати свій розум і серце. Тоді помилки точно не відбудеться, і ніякі передбачення будуть не потрібні.

Джерело.

You cannot copy content of this page