fbpx

Знаки Зодіаку, чиї стосунки тріщатимуть по швах уже цієї осені. Може дійти і до розлучення

Рак

Раки давно відчувають деякі складнощі в спілкуванні зі своїм партнером. Конфлікти на побутовому ґрунті і гучні сварки через дрібниці говорять про те, що у подружжя один до одного є величезні претензії, які ті або не вирішуються озвучити, або і зовсім не вирішуються прийняти для себе.

Кінець літа і початок осені принесуть переломний момент в сім’ю Рака. Доведеться обирати: далі сваритися і терпіти, або нарешті припинити це і йти своєю дорогою.

Зірки радять ретельно і без емоцій обміркувати, яке рішення буде правильним.

Риби

На Риб також чекає не дуже вдала смуга на найближчий час. Попри те, що у них з партнером, на перший погляд, справжня ідилія, в реальності ж їхню романтику в стосунках повністю знищили проблеми з боку.

Це можуть бути як фінансові труднощі, неможливість знайти житло, вимушені заходи з переїзду і багато іншого. Окремо обидва партнери вже давно переживають непростий час, який віддалив їх один від одного.

Астрологи стверджують, що одним з непоганих рішень в даному питанні стане рішення пожити якийсь час окремо. Це або дасть можливість відпочити, переосмислити все і засумувати без половинки, або остаточно поставить крапку і дасть зрозуміти, що ви – не ті, хто потрібен один одному.

You cannot copy content of this page