fbpx

Знаки Зодіаку для яких 2022 рік буде напруженим і складним у фінансовій сфері

Напруженим 2022 рік у грошовому плані видасться для Скорпіонів. Тема фінансів підніматиметься у сімейному колі або безпосередньо на робочому місці кимось із колег. Незважаючи на такий невтішний прогноз, експерти з зірок рекомендують Скорпіонам розподілити сили та економніше витрачати кошти.

Повільність – головна рима, яку слід розвинути або застосувати у справах на наступний рік. Уникайте авантюр і сумнівних компаньйонів – перш ніж ухвалити рішення, добре обміркуйте ризики.

Для Водоліїв вдалою виявиться лише перша половина року. З червня грошове питання стане дуже серйозно і гостро – витрати торкнуться сімейних справ, побутової техніки та загального комфорту в будинку.

Астрологи порадили Водоліям не витрачати гроші в перші півроку на задоволення – краще назбирайте зайву «копієчку» на чорний день. В іншому випадку доведеться займати у знайомих – а 2022-й для цих справ не надто сприятливий.

Терезам варто ретельніше контролювати витрати і «товщину» гаманця – нечисті на руку люди охоче скористаються вашою легковажністю. 2022 – велика перевірка на раціональність.

Скористайтеся відпочинком для заповнення прогалин у фінансовій грамотності і надалі не дозволяйте собі помилок через довірливість або спокусу купити річ, що сподобалася. Цілий рік буде відносно стабільним, але навіть найміцніші гарантії не врятують від краху та боргів у разі «зривів».

You cannot copy content of this page