Знаки зодіаку, для яких червень і початок липня стане найромантичнішим місяцем у 2022 році

Овен

Ретроградний Меркурій повертається до нормального руху по небосхилу та наділить вас рожевими окулярами – все навколо бачитиметься вам у позитивному світлі, у тому числі і початок відносин.

Чи то роман, чи просто флірт, чи стосунки з серйозною перспективою — цього місяця ви бачите у об’єкту кохання тільки добрі сторони і почуваєтеся принцесою в його присутності. І що особливо приємно — ви абсолютно праві.

Лев

В останні кілька місяців ви з головою погрузли в роботі, і відповідно з вас вижали останні соки, і ви втомились. Саме тому на початку літа Всесвіт готує для вас відволікаючий маневр: відразу кілька цікавих людей виявлять інтерес до спілкування з вами.

Вам вирішувати, наскільки далеко ви захочете зайти, і не буде нічого поганого, якщо вам захочеться влаштувати тестові побачення для кожного.

Водолій

Червень подарує шанси на нові зустрічі та радість перших побачень, щоб відволіктися від турбот стресової весни. Цей знак у перший місяць літа очікують захоплюючі експерименти у категорії любовних стосунків. Порівняно з можливостями цього червня попередній досвід видасться просто нічим.

Настав час дізнатися, яким бурхливим буває кохання, і розкрити свої потаємні бажання. Ця історія може швидко перерости у щось більше або залишитися у форматі в якому комфортно обом, поки ви не вирішите визначитися.