fbpx

Знаки Зодіаку, для яких до 6 червня буде надзвичайний період, який принесе чимало сюрпризів

Основними “діючими особами” буту чотири аспекти. Перший – опозиція Марса до Плутона. У цій ситуації майже безглуздо робити шалені зусилля в будь-якій сфері. Астролог порадила не впиратися, а м’яко обходити перешкоди.

Крім того, став ретроградним Меркурій. Це час необхідно використовувати для осмислення і вивчення отриманого досвіду. “Трин Сонця до Сатурна – наш порятунок. Витримка, здоровий глузд, грунтовність і вміння тримати себе в руках допоможуть приборкувати два перші пункти з цього списку”, – розповіла Володіна.

Ще один значимий аспект – Венера в знаку Рака і її трин до Юпітера. Астролог пояснила, що за рахунок цього сфера любові і відносин стає більш гармонійною. Проте кільком знакам зодіаку до 6 червня життя підкине проблем.

Овен

У перші два-три дні червня Овнам слід побоюватися контактів з негативними людьми. Різкі зміни можуть відбутися у фінансовому житті, а щоб вони були позитивними, варто почекати з великими покупками. У любові одиноким Овнам краще не проявляти більшу активність, інакше надлишки ініціативності можуть відлякати людину.

Діва

У Дів через ретро Меркурій можуть початися фінансові негаразди і творча криза. Положення здатні погіршити небезпечні висловлювання. В любовній сфері буде везти, але не слід присвячувати цьому багато часу, щоб не відволікатися від важливіших турбот. Найголовніше зараз – не упускати деталей і звертати увагу на будь-які дрібниці.

Козеріг

Козерогів чекає маса непередбачуваних подій. Можливі доленосні зустрічі, але необхідно пам’ятати, що перше враження зазвичай виявляється найвірнішим. Крім того, розташування світил на небі посилить їх шосте відчуття, тому є сенс як ніколи довіритися інтуїції при вирішенні важливих питань.

You cannot copy content of this page