fbpx

Знаки Зодіаку, для яких друга половина 2022 року стане часом щастя та успіху

Рак

У другій половині 2022 року можна отримати несподіваний прибуток. Він може надходити з несподіваних джерел, таємної діяльності або невідомих опікунів. Невдалі підступи таємних ворогів також можуть обернутися вашим прибутком. Це може бути дохід, який не оподатковується. Ви також можете заробляти, працюючи далеко від дому, на закритих підприємствах.

Дохід може надходити від музики, комп’ютерів, іноземних мов, живопису, текстів чи фотографії. Робота на сцені також може бути прибутковою. Езотеричні дослідження також можуть бути прибутковими. Гроші можуть прийти і без вашого бізнесу. Не можна виключати можливість отримання хабара. Ви можете почати приховувати свої доходи. Також можна отримати аліменти. Цілком можливо, що ви почнете викладати, рекламувати або працювати в Інтернеті.

Стрілець

у другій половині поточного року ви отримаєте несподівані прибутки і зможете забезпечити свою сім’ю. Зараз буде вдалий час для інвестування в нерухомість. Ви зможете орендувати будинок або квартиру, купувати та продавати земельні ділянки. Ви також зможете вигідно продавати та купувати речі для дому та сім’ї.

У цей час ваше фінансове благополуччя зміцниться. При цьому ви зможете довести, що ви талановитий господар і власник. Ви можете почати будувати власну садибу або котедж. Ви також матимете можливість перевірити себе як фермер чи садівник. З’явиться можливість зробити дорогий ремонт. Психологія, історія або езотерика можуть принести дохід.

Допомогти матеріально зможуть батьки чи інші родичі. Ваші романтичні стосунки можуть привести до ділової угоди, яка сприятиме розвитку бізнесу. Вас супроводжуватиме успіх у консалтингу та підвищить вашу популярність серед клієнтів. Співпраця з партнерами буде вигідною. Будь-які світські заходи принесуть вам дохід. Це також буде вдалий час для підписання контрактів і укладення угод. У той час ваш шлюб може бути дуже прибутковим у фінансовому плані.

Близнюки

У другій половині 2022 року вас чекають несподівані прибутки. Ймовірно, ви отримаєте максимальну віддачу від співпраці з партнерами, інвестування та ведення бізнесу. Ваш фінансовий внесок може сприяти вашому професійному розвитку. Ви зможете отримати чималі гроші, пов’язані з новими обов’язками. Ваш бос також може підвищити вам зарплату, призначити премію або заохочення. Будь-яка робота, пов’язана з суворим контролем дій (своїх чи чужих) і постійною напругою, може бути фінансово вигідною. Цілком можливо, що ви будете заробляти гроші на стресах і кризах інших людей.

Можливо, вам доведеться працювати у фінансових структурах або в екстремальних умовах. Будь-який бізнес, пов’язаний з природними ресурсами, буде прибутковим. Тепер фрілансери можуть бути більш прибутковими, ніж наймані працівники. Ви можете брати участь у великих проектах, інноваційних технологіях, прогнозуванні, авіації, оригінальних проектах, працювати на межі між наукою та технікою та будувати онлайн-бізнес.

You cannot copy content of this page