fbpx

Знаки Зодіаку, для яких період до 21 червня стане особливо романтичним. Зміни у житті вже не за горами

Романтика не залежить від пори року, тому що кожна з них має якусь своєю магію. Однак у весни є щось особливе чарівне, адже це проблиски нового життя.

Світ природи оживає, і ми теж відроджуємось. Кожен знак Зодіаку відчує цей зсув, але астрономічна весна 2021 року стане найромантичнішим сезоном для декількох знаків Зодіаку в особливій мірі. Космос до них прихильний!

Романтика триватиме всю весну, проте є особливо романтичні дати, за якими варто стежити. 14 квітня Венера, планета любові, дружби і розкоші, увійде в свій домашній знак Тельця. Це покладе початок періоду пошуку задоволень, стабільності у стосунках, далекоглядного мислення і збільшення навколо вас краси в цілому.

13 травня Юпітер, планета пригод, розширення і зростання, теж увійде в свій домашній знак Риб. Це почне період нескінченних можливостей, принесе сплеск удачі і енергії втілення мрій. Юпітер в Рибах – це момент, якого безперечно варто очікувати!

Весна може бути моментом, коли у вашому особистому житті відбудуться визначальні моменти. 26 травня повне місячне затемнення в спонтанному і волелюбному Стрільці розкриє правду про ваші стосунки, що призведе до серйозних подій.

Отже, для яких знаків Зодіаку астрономічна весна, тобто період з 21 березня по 21 червня, стане особливо романтичним?

Овен

Ви відчуєте себе собою і будете завжди пам’ятати про свою цінність. Для вас все швидко стає романтичним. 21 березня Венера увійшла у ваш знак Зодіаку, запускаючи весну з додатковим зарядом романтичної енергії.

Можливо, ви відчуєте себе більш відкритими для любові до себе і впевненості.

Телець

Ви залучите до себе когось стабільного і в хорошому сенсі приземленого. Ви дуже романтичні, і зізнайтеся, що за вашою стриманою зовнішністю ховається людина, яка хоче, щоб у неї паморочилося в голові від любові.

Коли Венера увійде у ваш знак Зодіаку 14 квітня, ви виявите, що всі потенційні коханці хочуть саме цього. Однак коли 26 квітня повний Місяць освітить ваш сектор відносин, ви можете відкрити для себе, що націлилися на якусь одну конкретну людину.

Близнюки

Вашій силі переконання важко протистояти! Коли Венера увійде у ваш знак Зодіаку 8 травня, у вас є всі підстави для радості. Цей планетарний транзит поліпшить вашу без того чарівну зовнішність і особливе почуття гумору, не кажучи вже про те, що ви будете фліртувати, навіть не намагаючись цього робити.

Однак весна 2021 року – це для вас не просто розваги та ігри. 26 травня місячне затемнення у вашому сьомому Будинку партнерства означає серйозний розвиток особистого життя.

Рак

Ви відчуєте смак прийдешньої романтики. Весна – це не той час, коли настає астрологічний сезон Рака, але саме тоді починається романтика у вашому житті. Венера 2 червня увійде у ваш знак Зодіаку, проливаючи світло на кращі риси Раків. Приготуйтеся не тільки більше любити інших, але і відчувати себе закоханими в самих себе!

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page