Знаки Зодіаку, для яких перший тиждень вересня буде складним. Кому потрібно проявляти обережність до 5 вересня

Перший тиждень вересня розпочнеться для багатьох представників астрологічного кола з приємних сюрпризів. Деяких чекають серйозні зміни, однак кілька знаків Зодіаку зіткнуться з несподіваними труднощами.

Овен

Для Овнів найскладнішими і непередбачуваними будуть перші три дні місяця. В цілому їм стане складніше заробляти гроші і знайомитися з людьми. Згладити ситуацію допоможе великодушність і доброта. Астролог порадив зосередитися на допомозі близьким людям і колегам.

Рак

Ракам належить зустрітися з труднощами в середині цього тижня. Хоча його початок був успішним, важливо перебувати в постійному русі і уникати бути на самоті. Найнебезпечнішими днями будуть 1, 2 і 3 вересня.

Терези

У Терезів перший тиждень осені буде чорно-білим. За словами Глоби, чотири дні будуть позитивними, а інші – небезпечними. Найважче доведеться перші три дні вересня. В цей час не слід братися за нові справи і витрачати гроші.

Риби

Для Риб настає тиждень, коли потрібно зменшити запал. Амбітні представники зодіаку будуть розчаровані, а ось більш спокійні – можуть стати щасливішим. Тим, хто тільки починає будувати стосунки, не слід розчинятися в партнері. В цілому астролог порадив пам’ятати, що зараз успіх супроводжує помірність, а не надмірність. У фінансовій сфері краще уникати боргів і не братися за ризиковані проекти.