fbpx

Знаки Зодіаку, для яких вересень може закінчитися невдачами і слізьми

Близнюки

Ці життєрадісні індивіди завжди знаходили привід посміятися, повеселитися. Але наприкінці вересня вони не знаходитимуть собі місця. Близнюки лаятимуться з близькими, з’ясовуватимуть стосунки.

Приводи для конфліктів будуть дріб’язковими, тому їм буде прикро до сліз за те, що такі мають місце. Представники знаку намагатимуться помиритися, але всі їхні спроби завершуватимуться провалом, тим, що відносини ставатимуть ще гіршими.

Близнюки з цієї причини можуть взагалі впасти в депресію, що їм не властиво.

Діва

Народжені під цим знаком люди давно жили у стані хронічного стресу.

Діви будуть наприкінці вересня на межі, але при цьому не зможуть дозволити собі висловитися, адже вони надто добре виховані для того, щоб виявляти свої емоції, робити це не найпродуктивнішим чином, наприклад, зриваючись на когось.

Представники цього зодіакального сузір’я зможуть лише лити сльози, щоб не тримати все в собі. Дівам від цього ставатиме легше, але моральні сили в процесі ридання їх просто покинуть.

Стрілець

Коло спілкування індивідів цього знаку стане значно менше наприкінці вересня 2022 року. Так станеться, тому що Стрільці надто багато собі дозволятимуть, висловлюватимуться різко і тоді, коли їх взагалі не питали.

Навколишнім не захочеться цього терпіти, тому вони рватимуть із представниками сузір’я стосунки. Стрільців це буде ранити до глибини душі, тому вони й плакатимуть, висловлюючи так свій біль.

You cannot copy content of this page