fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, для яких з 8 по 12 липня настануть неймовірно вдалі і щасливі дні

Близнюки

Близнюки, будучи одними з найактивніших і найенергійніших Знаків Зодіаку, повинні почати діяти. Їм необхідно виявляти максимальну активність у справах, роботі. Можна сміливо вливати кошти у бізнес, купувати щось важливе для особистих захоплень. Не варто забувати і про сім’ю, другу половинку.

Близнюкам слід якнайбільше часу проводити поруч із близькими, спілкуватися з дорогими ним людьми, виявляти турботу та любов. При створенні нових відносин великих успіхів і успіху не передбачається, але це не означає, що ці двері зачинені.

Лев

У Левів цього тижня розкриються найкращі та найгірші їхні риси характеру. Найкращі їх риси виявлятимуться переважно наприкінці тижня, коли енергетика планет і зірок трохи вщухне. 8, 10 та 12 липня ці люди можуть виявляти більше агресії, егоїзму та деяких інших негативних рис свого характеру. З ними треба боротися і не давати собі можливості якось провокувати себе на все це.

Нові знайомства та ризики у фінансовій сфері можуть призвести до серйозних та дуже несприятливих наслідків.

Стрілець

Це буде стресовий тиждень, на якому потрібно пам’ятати про відпочинок, правильне харчування, фізичну активність. Можливо, Стрільцям треба скуштувати щось нове — якісь неординарні методи боротьби з негативними емоціями.

Чого точно не можна зараз робити, то це сидіти на місці і чекати біля моря погоди. За наявності серйозних емоційних потрясінь не можна замовчувати свої емоції. Виплеснути негатив допоможуть фізичні вправи.

You cannot copy content of this page