fbpx

Знаки Зодіаку, на долю яких 17 та 30 жовтня випадуть труднощі

17 жовтня Взаємодія Сонця і Плутона

Цей аспект може призвести до постійної напруги, непорозуміння в сім’ї та на роботі.

Терези

У вас нічого не вийде, тому що близькі можуть взяти бути проти вас. Вдома можливі заворушення, конфлікти та проблеми. Можливо, ви будете надто вимогливими до своїх близьких, що позначиться на домашній атмосфері. За цей час ви можете втратити будинок або не впоратися з домашніми справами. Не виключені конфлікти з сусідами.

Козеріг

У вас можуть виникнути проблеми з батьками, дружиною чи директором у вашій компанії. Ви можете втратити репутацію. Цілком можливо, що ваші заслуги на роботі залишаться невизнаними. Також можуть виникнути проблеми із законом.

Овен

Вас будуть переслідувати невдачі у партнерстві. Можливі конфлікти з родичами, діловими партнерами та подружжям. Не виключаються також незручності клієнтів, неточності у договорах та угодах, судові питання та конкуренція. Ви можете програти гонку.

30 жовтня Сонце буде перетинатися з Сатурном

Цей аспект може призвести до бажання працювати самостійно і бути незалежним, зіпсувати кар’єру та вселити впевненість у собі.

Близнюки

Очікуються проблеми на роботі через іноземних партнерів. Під час поїздки ви можете потрапити в непередбачувані обставини. Можливі проблеми з документами.

Терези

У жовтні у вас виникнуть проблеми з грошима. Намагайтеся витрачати менше на розваги і уникайте ігор.

You cannot copy content of this page