fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, на які чекає успіх у серпні

Серпень — важливий і непростий час, коли удача для кожного з нас буде вкрай необхідною. Цей місяць буде досить багатим на важливі астрологічні події. Одна з них — сприятливий перехід Меркурія до Діви 4 серпня. Також на нас чекають негативні транзити Венери та Марса 11 та 20 числа відповідно. Ще 24 серпня стане ретроградним Уран. Саме ці найважливіші астроподії дали змогу експертам назвати ті Знаки, які будуть найщасливішими та найудачливішими.

Близнюки

Перший знак Зодіаку, якому пощастить у серпні – це Близнюки. Астрологи відзначають, що негативне положення Венери та Марса практично ніяк не позначиться на їхній удачі та настрої. Можливо, тільки Марс зробить їх трохи запальнішими, але з цим можна буде розібратися, подолавши нервозність.

Другий плюс – це найсильніше положення Меркурія у шостому секторі гороскопа. Близнюки отримуватимуть від своєї планети-покровителя максимум творчої енергії. Меркурій загострить промовистість цих людей, вивівши його на абсолютно новий рівень, за рахунок чого Близнюки стануть ще популярнішими у протилежної статі.

Великі успіхи чекатимуть представники даного Знаку і в діловій сфері. Якщо хтось і зможе домовитися з ким завгодно і будь-де, то це Близнюки. За наявності поміркованого нахабства вони зможуть вибити собі ідеальні умови при прийомі на нову роботу або під час укладання контрактів з клієнтами, новими партнерами.

Поки абсолютна більшість знаків матиме проблеми на тлі активних Урану, Венери та Марсу, Близнюкам необхідно якнайшвидше вирватися вперед, користуючись нагодою. У серпні не можна сумувати і чекати біля моря погоди. Перемігши свою лінь, Близнюки переможуть всіх своїх ворогів — видимих ​​і невидимих. Серпень наповнений для них величезним успіхом.

Діва

Діва — другий найщасливіший знак Зодіаку в серпні. Ці люди зможуть піднятися на саму вершину Олімпу в найкоротші терміни, оскільки обстановка, що склалася, для них ідеальна. Так Марс із Венерою можуть принести якісь проблеми, але Меркурій допоможе відобразити ці проблеми.

Успіх чекатиме цих людей у ​​всіх життєвих сферах та аспектах. Проблема лише в тому, як Діви цим успіхом зможуть розпорядитися. Астрологи радять сфокусувати свою увагу на найважливішому, постаравшись правильно розставити пріоритети на початку місяця. Із 4 серпня можна сміливо починати діяти.

Меркурій зміцнить інтуїцію Дів, зробить їх ефективнішими в інтелектуальному плані. Ще у Дів суттєво зміцниться пам’ять, з’явиться потяг до знань, мотивація. Це їхній час і їхня черга виходити на сцену, щоб правити балом. Зараз у жодному разі не можна пускати справи на самоплив. Особливо якщо вони пов’язані із здійсненням мрії. Успіх примхливий, тому ним потрібно користуватися мудро, щоб стати переможцями скрізь, де тільки можна.

You cannot copy content of this page