Знаки Зодіаку, на які чекають кардинальні зміни в житті у липні

1 липня, коли ми всі, незалежно від знаку Зодіаку, відчуємо, що хочемо у своєму житті щось змінити. Про це розповіла астролог Наталя Коляда. А коли 22 липня аспект повториться, але вже з директним Меркурієм, ми точно впевнимося, що готові до змін. А може, якісь з них вже почнуть відбуватися.

“Оскільки аспект буде в Раку, зміни й оновлення будуть стосуватися житла, місця проживання, сім’ї, стосунків з батьками, а на психологічному рівні – зі звільненням від «захисних програм» психіки, які не допомагають, а навпаки, заважають нам довіряти світу й пізнавати нове”, – прогнозує астролог.

За її словами, найбільші зміни аспект принесе Ракам. Зміни торкнуться якихось дуже важливих, базових для них речей. Завжди чуйно реагують на аспекти Меркурія Близнюки і Діви. У них аспект викличе зміни світогляду. Крім того, у Близнюків зміниться підхід до грошей, а у Дів – до друзів і суспільного життя. В інших знаків події зачеплять якусь одну вузьку сферу життя.

“Друга за значущістю астрологічна подія, яка принесе зміни – місячне затемнення 5 липня. І якщо вплив Меркурія й Урану дає нам щось нове, то затемнення, на жаль, щось забере”, – ділиться прогнозом Коляда.

Оскільки затемнення буде в Козерозі, під удар потрапить ділова сфера життя. Можна розчаруватися в професії, зіпсувати стосунки з начальством, зазнати невдачі в бізнесі, втратити роботу. Найсильніше затемнення проявиться в житті Козерогів і Раків. На другому місці – Овни й Терези.

Третій день, який принесе зміни, – молодий місяць 20 липня. Молодий місяць у Раку почне новий виток подій, присвячених дому, сім’ї, родинним стосункам, нерухомості. З’являться нові завдання, пов’язані з місцем проживання, охороною житла, матеріальним забезпеченням сім’ї. Найбільше молодик буде впливати на Раків, Овнів, Терези й Козерогів.