fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку на які у жовтні проллється дощ фінансової благодаті

Рак

Жовтень буде доволі сприятливим. У багатьох вийде нарешті накопичити грошей, щоб придбати власне житло. Позичати у близьких не варто, інакше почнуться неприємні сварки і конфлікти. Щоб утримати власний бізнес на плаву, Раку доведеться навчитися підлаштовуватися під події і світові зміни. Зодіакальному представнику не варто поспішати з інвестуванням.

Терези

B жовтні зірки Терезам нададуть шанс створити міцну стартову базу для майбутнього фінансового успіху. Всі ваші дії впливають на майбутнє, тому відмовтеся від поспіху і ретельно продумуйте свої дії. Будьте уважні, адже доведеться контактувати з великими сумами.

В кінці жовтня астропрогноз радить Терезам кинути всі сили на пошуки додаткових джерел доходу. Всесвіт до вас прихильний, тому вийде знайти роботу мрії або ж відкрити власний бізнес. Головне, щоб справа приносило задоволення і викликало інтерес.

Козеріг

Грошовий гороскоп на жовтень закликає знак зодіаку Козеріг зібратися і проявити ініціативу. Небесні тіла створюють сприятливі умови для ділової активності, наділяючи зодіакального представника примітним енергетичним запасом. Очікується маса цікавих і перспективних пропозицій, від яких астропрогноз не радить відмовлятися.

Зайві гроші можна використовувати на придбання чогось, про що давно мріяли. Відправляйтеся у відпустку, якщо давно планували, але вибирайте гарне місце (не скупіться на відпочинок).

You cannot copy content of this page