fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку на яких чекає весілля у 2021 році

Телець

Для Тельців практично будь-які починання в 2021 році обернуться удачею. Окрилені успіхом, в них нарешті з’явиться час розібратися в собі, а також навчиться приймати тверді рішення без коливань. Саме така рішучість допоможе Тельцям не лише обзавестися другою половинкою в новому році, а й пов’язати з нею своє життя.

Близнюки

Пристрасна, бунтівна натура близнюків у 2021 році прийде до того, що стабільність — це зовсім не погано, а сім’я — не тягар, а опора і підтримка. Дивлячись на своє “заміжнє” оточення, Близнюки приймуть рішення будь-що-будь знайти надійного партнера, або закріпити вже наявні відносини. Звичайно, не обійдеться без пригод, але все це варте тепла, яке зможе подарувати Близнюкам їх майбутній чоловік.

Скорпіон

Весільний марш очікує тих Скорпіонів, які на момент початку 2021 року вже перебувають у відносинах. Причому рішення скріпити свою любов узами шлюбу вони приймуть спонтанно і несподівано не лише для оточуючих, але і для самих себе. “Сезон” весіль — осінь, хоча не виключені і літні союзи. Самотнім же Скорпіонам не варто впадати у відчай — і у Вашому житті з’явиться людина, готова йти з вами рука об руку. Просто залишайтеся собою і вражайте всіх своєю чарівністю, як вмієте тільки ви.

Водолій

Зовсім не важливо, чи знайомі Водолії зі своєю половинкою 10 років або 10 днів. Рік Бика і трансформації, які він з собою принесе, надихне їх переглянути свої пріоритети. Ні, від свободи вони відмовлятися зовсім не планують, але знайдуть спосіб поєднувати сімейний затишок з їх особистим простором.

Риби

Нові або старі, відносини Риб у 2021 році надихнуть їх тією самою тихою сімейною гаванню. Весілля для них — не головна мета майбутнього року, але спосіб довести партнеру свою любов (і переконатися у відповідних почуттях). Можливо, риби злегка кваплять події, але їх небувала активність просто обеззброїти того, з ким вони вирішили пов’язати своє життя. Так що не потрібно боятися діяти рішуче.

You cannot copy content of this page