Знаки Зодіаку, представникам яких краще не думати про весілля і дітей у 2022 році

На думку астрологів, знак Зодіаку людини впливає на її долю. Життя людини побудоване волею зірок і шлюби — не виняток. У кожного є найбільш сприятливий час для весілля та дітей.

Однозначно всім знакам Зодіаку треба зрозуміти, що у січні 2022 року освідчуватися та планувати весільну церемонію – досить ризиковано.

Справа в тому, що Венера — планета кохання, стосунків, партнерства — буде в ретроградному становищі. Цей аспект здатний вносити у стосунки плутанину та непорозуміння.

Може накрити ностальгія за колишніми, але не поспішайте повертатися до минулих стосунків.

Овнам у 2022 році краще почекати з весіллям, краще зосередити увагу на дружбі. Тільці, навпаки, можуть наступного року зустріти кохання, зареєструвати шлюб дітей.

Якщо Близнюки всерйоз задумалися про шлюб, то робити пропозицію варто у серпні чи грудні. Увесь рік їх чекають випробування, які перевірятимуть їх на міцність і здатність справлятися з робочими та сімейними обов’язками одночасно.

Ракам краще не думати про створення сім’ї у 2022 році, це не найкращий час для них.

Левам і Дівам можна одружитися, якщо вони відчувають зв’язок із другою половинкою. Більше того, зірки сприяють народженню дітей.

Терезам і Скорпіонам потрібно буде остаточно розібратися у своїх стосунках. Багато пар вже давно переросли стадію цукерково-букетного періоду і саме в 2022 році потрібно вирішити, що ж це: сім’я або пройдений етап.

Стрільцям та Козерогам рекомендують бути трохи впевненішими в собі. Якщо вони відчувають, що варто розписатись, то не треба боятися. Зірки підтримають це рішення. Народження дітей лише прикрасить їхнє сімейне життя.

Стосунки у Водоліїв будуть нестабільними. Для шлюбу немає жодних перешкод, але вони самі можуть цього не захотіти.

Для Риб настає рік кохання. Вони зможуть знайти своє щастя та одружитися.