fbpx

Знаки зодіаку у відносинах: кого не втримати дома, а хто цінує домашній затишок

Овен

Знак зодіаку Овен у відносинах цінують насамперед повагу. І навіть найвпевненіші в собі представники цього знаку зодіаку ніколи не зроблять перший крок назустріч протилежній статі, якщо не впевнені у своїх силах та дії своєї чарівності. А все тому, що в них дуже велика боязнь бути відкинутими і неправильно зрозумілими.

Телець

Телець має тонку інтуїцію і зазвичай знає, як краще, вірте йому, це справді так!. А побоюється він виявитися бідним та непотрібним. Крім того, ці веселі, життєрадісні та впевнені в собі товариші свято вірять у чисті стосунки. Не дивуйтеся, якщо Тельці вічно шукатимуть підтвердження своєї потреби та любові до них. Власне, краще працювати на випередження і не втомлюватись про це регулярно нагадувати.

Близнюки

Близнюки – знак незалежний, яскравий, обожнюючий і вміє справляти враження. Ну а серйозні стосунки, як не крути, обмежують їхню свободу. Близнюків не можна тримати на короткому повідку. Їм як повітря потрібний флірт. Таким чином вони підживлюються життєвою енергією та позитивом. Час від часу їх треба відпускати на вечірки з друзями та колегами. Однак якщо робити це постійно, Близнюк почне почуватися надто вільним. Тож у цих відносинах головне – це грамотний баланс.

Рак

Раку найважливіші спільні інтереси. Якщо партнер перестав дихати одним із ним повітрям, Раки можуть почати згасати. Не залишається нічого іншого, як постійно підтримувати його теми та інтереси. Тримати ніс за вітром і швидко орієнтуватися у ситуації. Тож хочеш не хочеш – доведеться полюбити рибалку, поїздки на машині чи походи магазинами.

Лев

Леви терплячі, розсудливі і часто дуже інтелектуальні. І просто фізично не виносять скандалів і дурості. Пам’ятайте: ніякого биття тарілок та підвищених тонів! Якщо з іншими це працює, то з цим знаком має прямо протилежну реакцію. Закочуєте Леву сцену? Тоді не дивуйтеся, якщо він махне хвостом і піде шукати собі інший прайд.

Діва

Діви – натури витончені, романтичні. Вони вважають за краще знаходити партнерів красивих і розумних. А тому мріють, щоб краса та розум нікуди не випарувалися з часом. Відповідати цим побажанням непросто. І нерідко у Діви трапляється кілька серйозних стосунків. У перервах між ними Діва голосно переживатиме і побоюватиметься нового роману.

Терези

Терези – прихильники сталості, плавного перебігу дій. Найчастіше вони побоюються змін. Терези швидко звикають до певного статусу та своєї соціальної ролі. Будь-які зміни для них означають одне – хаос. А Терези проти хаосу. Саме тому підводити їх до будь-якого рішення варто повільно та поступово. І краще зробити так, щоб представник цього знаку повірив у те, що зробити так вигадав саме він, а не хтось інший.

Скорпіон

Сміливі, часом нахабні, які сміливо дивляться на будь-які проблеми та майбутнє. Якщо більшість людей хочуть постати перед представниками протилежної статі білими та пухнастими, то Скорпіони – навпаки. Їм часто подобається бути поганими. Вважають, що це тримає партнера у тонусі. Вони звикли, що через цю особливість їх завжди помічають. Ну а якщо вони перестануть справляти враження снобів та егоїстів, можливо, і перестануть бути цікавими.

Стрілець

Відвага та рух уперед – девіз Стрільця. І він цінує тих, хто у це вірить. Здається, Стрілець взагалі нічого не боїться. Він впевнено йде по життю і має славу ідеального та витривалого.

Козеріг

Ґрунтовний знак, який віддає перевагу прозорим і порядним відносинам. Але при цьому він із тих, хто може тримати партнера у постійній напрузі. Трохи ревнувати, трохи підколювати, влаштовувати перевірки. Вони не терплять довгого спокою. Для Козерогів важливо, щоб відносини завжди були цікавими. А тому другій половинці варто приготуватися до подорожі у стилі американських гірок.

Водолій

Водолії у відносинах готові невтомно вигадувати нове та цікаве. Рутина та нудьга – головні фобії Водоліїв. Ось, слово честі, здається, вони не бурхливо переживатимуть, якщо партнер змінить або стане фліртувати ліворуч і праворуч. Інша справа – буденність та передбачуваність. Від цього у Водоліїв з’являється позіхання та непереборне бажання впасти у сплячку.

Риби

Суспільне життя для Риби стоїть нарівні з особистим. Вони дуже дорожать своїм робочим місцем і здатні викладатися заради спільної справи на всі сто! Риби – люди вразливі, хоч і часто носять маску спокійних та байдужих особистостей. Але перед нами натури чутливі та навіть більше. Нерідко Риби мають непогану інтуїцію і за версту здатні відчути брехню. Це їх пригнічує настільки, що представники знаку можуть почати шукати більш чесного партнера.

You cannot copy content of this page