fbpx

Знаки Зодіаку, у яких найкраще виходить маніпулювати оточуючими

Овен

Овни дуже мило просять. Вони з вами дуже добрі, роблять щенячі очі. Від їх агресії і негативу не залишається і сліду. Люди цього знаку маніпулюють хорошим ставленням. Якщо Овен раптово став з вами добрий і привітний, значить, йому щось від вас потрібно.

Телець

Тельці – ті ще маніпулятори. Коли їм необхідна ваша допомога, мотивувати вас вони зможуть тільки страхом. Вони говорять про те, що буде, якщо ви не виконаєте обіцянку, або прямо говорять вам: «Зроби це, а то буде гірше». Часто погрози стають реальністю, так що краще двічі подумати, перш ніж ігнорувати їх слова.

Близнюки

Близнюки маніпулюють почуттям провини. Вони нагадують вам про те, на які жертви вони пішли заради вас в минулому. Роблять вони це порівняно нечасто, але періодично вдаються до такого виду маніпуляцій.

Раки

Раки тиснуть на жалість. Вони не плачуть, але поводяться так, щоб ви зрозуміли, що зробили або збираєтеся зробити їм боляче. Це досить тонкий хід, який можуть розпізнати далеко не всі. Будьте обережнішими з такими людьми, тому що вони першокласні актори.

Лев

Представники даного знаку маніпулюють рідше за інших, але роблять це зі смаком. Їх метод полягає в тому, щоб зробити спочатку щось для вас, а потім вимагати повернути боржок. Роблять вони це не відразу, щоб ви нічого не зрозуміли. Часом Леви допомагають вам просто так, щоб коли-небудь зіграти на цьому в майбутньому.

Діва

Діви – любителі поображатися. Якщо ви не виконали те, про що вони вас просили, вони тут же роблять ображене обличчя, показуючи всім своїм виглядом, що ви вчинили неправильно. Дуже добре це працює в тих випадках, коли Діва – ваш старший родич. В рівноправних відносинах такий метод не ефективний.

Терези

Терези – це люди, які найрідше вдаються до маніпуляцій. Якщо ж їм потрібно чогось досягти, то найкраще, що вони можуть придумати, – це прикрасити факти або збрехати.

Скорпіон

Скорпіони маніпулюють сльозами. Вони плачуть, щоб розжалобити вас. Спочатку вони покричать, спробують якось інакше до вас достукатися. Сльози – це фінальна і улюблена стадія, адже після неї вони отримують те, що їм потрібно.

Стрілець

Це справжні майстри маніпуляцій. Їх дії дуже складні і прораховані до найдрібніших деталей. Стрільців дуже складно проаналізувати, тому що їх розум вкрай неординарний. У спробах домогтися свого вони можуть йти на найвитонченіші методи – зіштовхування лобами, брехня, лестощі.

Козеріг

Козеріг не маніпулюють – вони просто говорять вам безпосередньо, що потрібно зробити. Вони не сперечаються, не обманюють. Вони просто кажуть, як все повинно бути на їхню думку. Чужу думку вони можуть просто ігнорувати.

Водолій

Водолії маніпулюють вами, роблячи компліменти. Наприклад, говорять про те, як здорово ви вмієте вирішувати проблеми певного типу, а потім просять вирішити проблему подібного характеру. Це працює не завжди і не з усіма, але в багатьох випадках дійсно призводить до потрібного результату.

Риби

Риби прикидаються слабкими і беззахисними. Тільки так вони можуть маніпулювати чужими почуттями. Брехня їм не дається, тому що брешуть вони гірше всіх. Набагато простіше прикинутися безпорадною амебою. Така тактика працює досить часто.

You cannot copy content of this page