Знаки Зодіаку у яких найменші шанси на щасливий шлюб

Близнюки

Знак Зодіаку, що має непростий характер. А все тому, що Близнюки завжди домагаються своєї мети. Вони сильні і вперті, їм важко прийти до компромісу, що заважає потенційним відносинам.

Тривалий союз і, звичайно ж, шлюб призводять до внутрішнього опору. Більш того, вони егоїстичні і жахливі матеріалісти. Близнюки нічого не мають проти шлюбу, але себе в ролі домосідів представляють не часто. Люди цього знака пишаються тим, що завжди йдуть своїм шляхом.

Лев

Лев — найбільш гордовитий знак з усіх. Не дивно, що їм складно напоумитися. Шанси невеликі з двох причин: вони люблять незалежність, і мають «алергію» на близькість. Леви переконані у своїй неповторності.

Навіть перебуваючи у відносинах, Лев буде мріяти про краще, попри те, що ідеалів не існує. Адже цей знак впевнений, що заслуговує більшого. Він готовий вступити в шлюб, але тільки на своїх умовах. У людей під цим знаком найнижчий шанс на шлюб.

Терези

Один з найбільш нерішучих знаків Зодіаку. Має постійний емоційний перепад. Хоча вони і романтики, але ніколи не мріють про шлюб, який не входить до списку їх пріоритетів.

Для них такий крок вбиває почуття свободи. Одна з головних проблем Терезів — їх нездатність швидко приймати рішення. На кожне питання вони відповідають “не знаю” і переносять відповідальність на партнера. Поки Терези не зрозуміють, що саме ці риси характеру заважають серйозним відносинам, вони мало що змінять в особистому житті.

Стрілець

Знак Зодіаку, що має мало шансів на успішний шлюб. А все тому, що в життєвих правилах у Стрільців на першому місці незалежність. Хоча знак і хоче закохатися, у нього можуть виникнути проблеми зі збереженням міцних відносин.

Якщо вони починають розділяти життя з кимось іншим, то хочуть невимушеності. Але усвідомлення присутності іншої людини може погіршити становище. Вони не можуть довго залишатися в близьких відносинах, і часто змінюють партнерів. Стрілець боїться наслідків своїх дій, що може вплинути на його любовний союз в негативному ключі.

Водолій

Цей знак Зодіаку схожий на кішку — він завжди ходить своїми доріжками. Водоліям складно висловлювати емоції і почуття. Це заважає їм створити будь-які відносини.

Водолії не можуть бути повністю чесними зі своєю коханою людиною. Сам шлюб не лякає. Знаку важко уявити себе в ролі чоловіка або дружини. І про шлюб можна навіть не думати. Вони самодостатні, і їм подобається ця ізоляція.

Рак

Ні у кого немає таких перепадів настрою, як у Рака. Він миттєво переходить від крайності до крайності — зараз сміється, а потім плаче.

Визначити настрій складно, адже достатньо одного погляду або слова, щоб довести його до істерики. Він часто змінює свою думку, тому його партнер не відчуває себе в безпеці. Спочатку щось обіцяє, а потім забуває. Він довго про все думає і сумнівається.