Знаки Зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у житті у 2022 році. Тигр неодмінно принесе удачу

Терези

2021 був для більшості представників цього знаку вкрай важким. Їм доводилося вирішувати безліч важких ситуацій, стикатися з зовсім незручними моментами.

Доводилося задаватися безліччю важливих для себе питань, і майже всі залишалися без відповіді. Тепер все зміниться!

Рік Тигра принесе всі відповіді, що називається, “на блюдечку”.

Більше не треба буде мучити себе безперервним зважуванням плюсів та мінусів кожної ситуації. Можна буде просто насолоджуватися життям і відпочивати, захоплюючись тим, що відбувається.

Козеріг

Всім Козерогам, які протягом кількох років вже намагалися вибратися з якоїсь самостійно створеної “клітки”, настав час видихати.

2022 рік складеться для них якнайкраще, подарувавши не тільки безліч позитивних емоцій, яскравих подій, приємних моментів, що запам’ятовуються, а й завершення довгого внутрішнього конфлікту.

Наступний рік навчить Козерогів здоровому егоїзму, думки про те, що часом краще вибирати власний комфорт, а не ґрунтуватися на чужих думках, приймаючи будь-які рішення.

Також очікується особистісний ріст у плані захоплень, різнобічних хобі. Успіхи на роботі не будуть неймовірними – проте вони точно будуть! Отже, життя бере курс на світлу смугу!

Рак

У рік Тигра у Раків справдиться все те, про що вони так давно мріяли. Виявляється, часом, щоб здійснити мрію, не треба днями та ночами кидати сили на її досягнення.

Можна просто розслабитись, дозволити собі діяти так, як хочеться діяти, і не надто багато напружуватися.

Причому не обійдеться і без відвертих “роялів у кущах”. І такі сміливо можна буде розцінювати як подарунки долі, які Раки, безумовно, заслужили!

При цьому у друзів і близьких Раків може з’явитися бажання витягнути тих з щасливої бездіяльності. Однак робити це не варто! Інакше настрій буде насправді збитий.