fbpx

Знаки зодіаку, у яких завжди немає грошей, живуть сьогоднішнім днем

Водолій

Цей знак зосереджений на креативі, на творчості та управління фінансами для нього — справа нудна, стомлива і не завжди зрозуміла. Водолій часто живе сьогоднішнім днем, не думає на перспективу, розмірковуючи так: сьогодні гроші є, робота є, а що буде далі, побачимо.

Доходи та добробут Водолія залежить і від його настрою. За бажання він може заробити дуже пристойні гроші, а без бажання навіть пальцем не поворухне. Таким людям необхідний хтось, хто буде готовий взяти на себе розпорядження їхніми фінансами.

Стрілець

Безтурботність, яка відрізняє деяких Стрільців, у поєднанні з любов’ю до безглуздого шику, дає сумні результати. «Я на мілині», — типова скарга Стрільців, які іноді сидять без гроша в кишені, — при тому, що заробляють вони дуже непогано. Ситуація обтяжується з легким ставленням до боргів. Стрільці беруть кредити та позички, не думаючи про наслідки, і охоче виручають інших, безконтрольно позичаючи.

Близнюки

Добре заробляють, здатні заробляти гроші буквально з нічого. На цьому фінансові таланти Близнюків закінчуються. Як витрачати, на що витрачати, куди інвестувати і в чому заощадити — для Близнюків це темний ліс. На щастя, його рахунок поповнюється швидше, ніж спустошується, тому Близнюки завжди в плюсі ​​і від власної бездарності не переймаються.

Терези

Терезам пощастило не так, як Близнюкам, — їхні витрати випереджають заробітки. Назвати при цьому Терезів безтурботними не можна: вони стежать за своїми фінансами, намагаються контролювати видаткову частину, але не завжди успішно. Причина? Схильність до бізнес-авантюр. Терези вкладаються в проекти, які потім лопаються як мильні бульбашки.

На жаль, невдачі рідко їх чогось вчать, Терезам потрібно визнати, що вони позбавлені інтуїції, а отже, повинні інвестувати за допомогою надійних професіоналів.

Діва

Практичність, приземленість Дів відключається, коли справа стосується грошей. Непогано заробляючи, вони багато в чому відмовляють лише тому, що неправильно витрачають. І зовсім не вміють поводитися з кредитами: беруть, не думаючи, віддають не в строки, беруть нові й так нескінченно. Все, що їм потрібне для нормального, спокійного життя в достатку – розрахуватися з боргами і привчити себе обходитися власними, а не позиченими коштами.

Овен

Якщо десь і є люди, чий головний принцип «живемо один раз», це найчастіше саме Овни. Побачив-закохався-купив — цей механізм працює стосовно всього, від нового смартфона до автомобіля. Овну подобається жити добре і красиво, і на відміну від інших він підкріплює слова справою: живе на повну, ні в чому не відмовляючи.

На щастя, шикує Овен лише в межах своїх фінансових можливостей: у кредити майже не залазить, у борг не позичає, останню тисячу на вітер не викине. Тобто, він знає міру.

Риби

У Риб усі шанси не знати турбот із грошима, потрібно тільки не лінуватися. А ось із цим часом бувають проблеми. Зайвий раз напружитися заради пристойного заробітку їм дуже важко. І навіть розуміння того, що варто трохи попрацювати і відкриються нові можливості, Риб не завжди надихає. Не цього разу, так наступного, думають вони, і знову лягають на диван, упускаючи пристойний куш. Може, все тому, що Риби вміють економити?

Телець

Так само як і Риби, Тельці схильні лінуватись і не переживають через втрачені шанси. Зате коли їм по-справжньому треба, вони працюють без зупинки цілодобово, домагаються поставленої мети і заробляють дуже добре. І вміють цінувати те, що заробили.

У Тельців розвинена інтуїція, вони можуть уникнути комерційних авантюр, і знають, коли потрібно зупинитися. Просити в них у борг можна, але обережно: Телець першим нагадає вам, що настав час платити по рахунках, і може викреслити зі свого життя, якщо ви хоча б на день затримаєте повернення.

Рак

Цьому знаку важливо почуватися у безпеці. У всіх сенсах. Фінансове благополуччя, достатня сума на рахунках, відсутність серйозних боргів — все це потрібне Раку для нормального життя. Тому він уникає ситуацій, максимально страхує себе у бізнесі, не витрачає більше, ніж треба, і вміє жити за коштами.

Лев

Царська особа Лев не може дозволити собі жити скромно. Це, на його думку, негідно та принизливо. Дешеві речі Лев зневажає все, що називається словом «бюджетний», вважає підозрілим. Втім, щедрість Лева стосується лише тих речей та послуг, які допоможуть йому жити довго та щасливо. Спорт, правильна їжа – його фінансові пріоритети, тут Лев не заощаджує. В інших сферах він намагається дотримуватися балансу можливостями свого гаманця.

Скорпіон

Скорпіони люблять гроші, вміють їх заробляти, гроші взагалі для них дуже важливі, хоч і не перекривають все інше. А ще Скорпіони вміють цінувати гроші, тому що вони не дістаються їм легко. В авантюри цей знак не вірить, виявляє обережність, але скупими Скорпіонів теж не назвеш.

Відсутність грошей виводить Скорпіонів з рівноваги, вони почуваються пригніченими та безпорадними, а потім беруть себе в руки і з подвоєною силою починають працювати на поповнення свого рахунку.

Козеріг

Ці знаки чудово поєднують у собі сміливість і обачність, знають, куди вкласти так, щоб потім не було болісно. Козеріг зазвичай має мрію, заради якої він готовий на все. У тому числі відмовляти собі багато в чому, жити скромно і не нарікати. Терпіння — справжня благодійниця Козерогів, здатних чекати стільки, скільки потрібно, не метушитися і не поспішати. І все для того, щоб зрештою досягти бажаного.

You cannot copy content of this page