Знаки Зодіаку у житті яких не буває чорних смуг, вони легко долають усі труднощі

Астрологи вважають, що вся справа в біополі: чим воно сильніше, тим щасливіша особистість. Воно, у свою чергу, залежить від того, під яким знаком Зодіаку народилася людина.

Близнюки

Близнюки вважаються найбільш захищеними. За ними доглядає пан Всесвіт і постійно дає різні поради, що допомагають уникнути невдач і зійти на п’єдестал. Багато представників цього знаку Зодіаку, відрізняються особливою удачливістю. Вони можуть взятися за паскудне діло і наварити на ньому величезний куш. Джерело

Завжди виявляються в потрібному місці і з потрібними людьми. Крім того, Близнюки володіють м’яким і легким характером, завдяки чому швидко розташовують до себе людей.

Непосидючість змушує постійно рухатися, а страх перед нудьгою шукати щось нове для реалізації своїх талантів і можливостей. Сильне біополе захищає від пpиcтріту і вpoків. Більш того, не варто пробувати з цим грати: наславши на них пpoкляття, ризикуєте опинитися у власному капкані.

Вони примхливі і часто нікого не слухають, але навіть не прислухаючись до порад старшого, більш досвідченого покоління, все одно опиняються в плюсі.

Коли хтось намагається впливати на Близнюків, вони несподівано для себе включають на всю міць свій мовний апарат, жести і емоції, маючи під цим самим відволікаючі маневри. Іншими словами, Близнюки легко протистоять невдачам на підсвідомому рівні.

Козероги

Козероги в цьому списку справжні скептики, які вірять тільки своїм очам і рукам. Все що не можна помацати і пояснити — аж ніяк не цікавить. Будь-яку удачу Козеріг пояснює своєю працьовитістю, наполегливістю та харизмою. Вони дійсно багато працюють, в тому числі і над собою, щоб чогось досягти в житті.

На це йде багато сил і часу. Можна сказати, вони з тих людей, які вчаться на чужих помилках. Всесвіту ж, напевно, подобається такий підхід Козерогів. Тим більше, що ті вміють дякувати самому собі: «я такий молодець», «ще трохи, і все вийде».

Вони не сидять на місці, а працюють і не сподіваються на удачу і диво, тому що впевнені, що цього не існує.

Напевно, з цієї причини Козероги в списках щасливчиків. Багато бід обходять їх стороною, вони також не підвладні всякому магічного впливу, а найбільша їхня проблема — пробки на дорогах по поверненню додому.

Риби

Не сказати, що Риби пестуни долі, але тільки тому, що вони домагаються жалості і шанування. Причому, часом досягають цього не найкращими методами. Всесвіт їх намагається всіляко оберігати, але не завжди це виходить.

Наприклад, коли штормова погода, загубили ключі вдома, наділи тpуси задом наперед, і Риби все одно знаходять спосіб і сідають за кермо, щоб купити морозиво в сусідньому магазині — як не оберігай, а нариваються на неприємності самостійно.

Читайте також: Жіночий гороскоп з 20 до 26 січня: тиждень буде важким, напруженим і з цілою купою випробувань

Риби, напевно, вважають, що до неприємностей обов’язково потрібно прийти: адже вони чекають. Однак такі Риби не завжди: як правило, вони намагаються помічати попередження, і якщо результат вже змінити не можна — хоча б мінімізують наслідки. Є і хороші сторони у Риб.

Представники цього знака Зодіаку без праці можуть розгледіти «темну» особистість, і, як тільки вони зіткнуться з нею віч-на-віч, постараються максимально мобілізуватися і відсторонити себе від поганого впливу і псування. Тому кожен, хто забажає направити на Риб свою негативну енергію, зустріне удар у відповідь.