fbpx

Знаки Зодіаку в життя яких останній тиждень вересня принесе труднощі

Овен

У емоційного Овна у вересні накопичилося стільки гніву і люті, що їх вже важко утримати всередині. При цьому постраждає від цього найсильніше їх кохана людина. Візьміть під контроль свої емоції і не дайте їм зруйнувати свої стосунки.

Діва

Щось неймовірне станеться із зазвичай спокійною і врівноваженою Дівою, яка у вересні проявить свої найбільш негативні якості. У вересні емоції вийдуть на перший план і настануть складні часи. Діва не звикла мати справу з почуттями, що виллється в нестриманість, образи і істерики. Своєю нераціональною поведінкою ви прямо-таки шокуєте оточуючих.

Скорпіон

Лють вирветься з серця Скорпіона восени і знищить все навколо нього. Причиною послужать проблеми на роботі або високий рівень конкуренції. На щастя, у випадку зі Скорпіоном злість і лють – найкраще паливо для кар’єрного росту.

Козеріг

Козеріг звик пригнічувати свої емоції, але всередині вас вже накопичився гнів і у вересні він вийде назовні. Знак зодіаку Козеріг зірветься на своїх близьких і друзів, які довгий час сиділи на його шиї і не допомагали. Козеріг буде висловлюватися до тих пір, поки не видавить всю злість з себе.

You cannot copy content of this page