Знаки Зодіаку, від яких ви ніколи не почуєте “Я тебе кохаю”

Ці представники знаків Зодіаку виглядають холодними і нечутливими, але тільки на перший погляд. Якщо ваш партнер не може сказати вголос, що він вас кохає, навчіться «читати» знаки, які він вам показує.

Козеріг

Холодний і зарозумілий – це перше враження, яке справляють люди при зустрічі. Козероги здаються нездоланними, навколишні бояться до них доторкнутися. Але всередині вони можуть плакати всю ніч.

Як тільки ви зруйнуєте стіни, які оточують Козерога, на їх місці відразу з’являться нові. І коли Козеріг буде готовий здатися і дозволити вам доторкнутися до нього, ви нарешті побачите, що у нього теж є почуття. Демонструвати свої емоції Козерогам заважає страх, що їм буде боляче. Тому вони ховають їх глибоко в собі. Їм дуже важко зізнатися в коханні. Згодом, однак, їхній захист зменшується. Але для цього знадобиться залізне терпіння і величезна витримка.

Леви

Лев не може впоратися зі своїм марнославством, що заважає йому розкритися і показати свої слабкості іншій людині. Ці люди ніколи не зізнаються в тому, чого соромляться. Вас завжди переслідуватиме відчуття, що ви знаєте про Лева менше, ніж він про вас. Леви легко залишать вас у спокої і підуть розважатися, не відчуваючи ні в чому провину.

Слово «вибачте» цей знак використовує лише у виняткових випадках. Навіть якщо в глибині душі Лев усвідомить, що зробив не так, він ніколи цього не визнає. Ця людина вважає себе ідеальною. Ви не змусите його щиро говорити про почуття.