Знаки Зодіаку, які будуть на гребені удачі у першій половині лютого

Скорпіон

Скорпіони явно можуть бути не в собі від минулого, але у цей період краще залишити своє при собі. Що було, те було – треба рухатись уперед.

Тільки це допоможе впоратися з труднощами та пережити зимову тугу. Тим більше, тужити буде точно ніколи! Адже перша половина лютого приготувала успіх. Навіть якщо він одразу не очевидний – варто лише трохи почекати.

Успіх висловлюватиметься не лише в грошах, успішними виявляться будь-які починання, які не зробили б зараз Скорпіони.

Лев

Якщо навіть щось не станеться, це може бути на краще. Зараз головне приділити час відновленню внутрішньої рівноваги та спокою.

Здоровий сон, повноцінне харчування, час із близьким – все дуже важливо для набору сил. Весь досвід слід направити на вирішення найголовніших питань, а всю “дрібницю” – можна залишити і до весни.

Терези

Терезам наказано прориватися вгору кар’єрними сходами. Нині везіння буде саме у цій сфері. Залишити старі образи і жити сьогоденням.

Також важливо буде не набирати борги для “аматорів” цієї справи та жодних ризикованих дій. У деякі періоди Терези бувають дуже вразливі і їхня природна астральна рівновага може похитнутися.

Діви

Дівам слід приймати всі рішення дуже виважено! Жодних необдуманих рішень. Слід виправляти будь-які неідеальні речі, всі “шорсткості” у справах вирішувати негайно. Якщо все буде враховано – удача нагородить Діва за старання.

Раки

Успіх точно на стороні Раків у цей час. Є досить великий тимчасовий проміжок, щоб поліпшити добробут свого життя! Зараз просто гріх не скористатися моментом.

Сила Раків буде у сталості, наполегливому старанні та своєчасному виконанні зобов’язань. Всі борги краще роздати, навіть якщо, начебто, “терпить”. Зараз період, коли краще не бути боржником, тоді астральний баланс буде на користь Раків.

Тельці

Тельцям можна буквально все! У розумних межах, звісно. Для них немає перешкод у виконанні мрії у цей період. Капризна удача явно за представників цього знаку. Те, що важко давалося все життя, буде саме плисти в руки в цей період.

Головне зловити потік та схопити удачу за хвіст.