fbpx

Знаки Зодіаку, які досягнуть особливого успіху 12, 15 та 17 жовтня. Час блискучих можливостей уже близько

15 жовтня

Це буде фатальний час Левів, Тельців і Козерогів. Але й інші знаки Зодіаку чекають доленосних подій.

Ця трійка зможе повністю змінити своє життя. У цей день ви станете здатними на те, чого ніколи не могли зробити раніше. Ви зміните реальність лише своїми думками. Ваша сила, здатність налаштовувати обставини на свою користь і влада над людьми зростуть у багато разів.

У цей день інші будуть робити те, що ви їм скажете. Але найголовніше – ви отримаєте повну владу над собою і зможете не тільки подолати свої слабкості та шкідливі звички, а й раптом змінити свій життєвий шлях, якщо відчуєте, що вам це потрібно.

Сила Тельця зросте в рази. Деякі обставини, що не залежать від вас, дозволять вам висловитись голосно перед світом і досягти успіху в питаннях, які вас особисто цікавлять.

Лев також матиме більшу силу. Найбільш перспективним буде направити їх на успіх роботи.

Для Козерогів якась пам’ятна подія, свято, важлива зустріч сприятиме повній трансформації їх особистості. У цей день ви постанете як люди, які одним словом здатні змінити свою реальність.

12 жовтня

Життя покращиться для Близнюків, Дів та Водоліїв. Цей день стане переломним у багатьох аспектах. Перераховані знаки Зодіаку повинні подумати над тим, що вони говорять, тому що кожен сприйме їх слова дуже серйозно. Це сприятливий день для того, щоб дати інтерв’ю, написати звіт, домовитися про щось із начальством (для дітей це може бути директор школи, для студентів – ректор, менеджер з персоналу чи потенційний роботодавець).

Також сприятливий час для підготовки необхідних документів для переходу з однієї роботи на іншу, переїзду, розлучення та інших питань, пов’язаних із зміною соціальної ситуації.

Близнюки в цей день скажуть щось важливе, пообіцяють щось, дадуть інтерв’ю, і це змінить їхнє життя на краще.

Діва відвідає важливу ділову розмову або підпише важливі документи.

Для Водоліїв зустріч, розмова, документи, новини чи нове знайомство зміцнять їх соціальне становище та стануть поштовхом для побудови довгострокового та важливого бізнесу.

17 жовтня

Ще один щасливий день для Тельця, Лева та Козерога. У цей день відкриються перспективи росту та розвитку у фінансовій сфері. Ви отримаєте пошану, славу і честь. Ваше соціальне становище покращиться. Вас помітять, і увага, яку ви отримаєте, буде надзвичайно позитивною. Ви станете улюбленцямими долі.

Телець буде в центрі уваги. Ваші ініціативи будуть підтримані тими, від кого багато чого залежить.

Лев отримає суспільне визнання. Ви отримаєте підвищення, отримаєте чудову роботу, розпочнете успішний бізнес або досягнете великих успіхів у існуючому бізнесі, станете переможцем конкурсу, станете відомим і популярним.

Особистість Козерога набуде значимості і блиску. Ви будете в центрі уваги. Ваш авторитет зросте в рази. З’являться нові можливості для самореалізації.

You cannot copy content of this page