Знаки Зодіаку, які дуже чутливі, вони наперед знають, що у вас в думках

Телець

Тельці абсолютно глухі до емоційного стану сторонніх людей, їм воно зовсім нецікаве, тому воно до них просто не доходить, а ось близьких вони відчувають дуже добре і роблять це цілком свідомо. Вони навмисно занурюються у почуття і відчуття, намагаються перейнятися настроєм, щоб розуміти, що зараз відбувається з тими, хто їм дорогий, і в разі потреби вжити заходів: чимось допомогти, направити, втішити чи дати спокій.

Лев

Леви чужий настрій відчувають непогано, ось тільки вони на ньому не зациклюються, воліючи колупатися у своєму власному цікавенькому стані, а не пропускати через себе хвилі, що походять від візаві. В якісь моменти вони, щоправда, і співпереживають, і намагаються якось розвеселити того, хто сумував і чимось засмучений, але здебільшого представники цього знаку плекають свій егоцентризм і плюють із високої дзвіниці на те, що відбувається всередині оточуючих.

Скорпіон

Скорпіони мають свідому емпатію, вони чітко знають, що в даний конкретний момент відчуває їх співрозмовник, наскільки йому погано, але при цьому вони вміють закриватися і дистанціюватися, а тому чужий настрій не позначається на їхньому власному. Буває, звичайно, що представник цього знаку, «спробувавши на смак» настрій візаві, на якийсь момент переймає його, сприймає як своє, але це відбувається тільки тоді, коли у нього з цією людиною давній зв’язок на ментальному рівні.

Козеріг

Козероги та емпатія — речі несумісні. Представники цього знаку мислять зовсім іншими категоріями, їм подавай конкретику та те, наявність чого доведено точною наукою. Вони допускають душевні метання в оточуючих, але вважають їх нераціональною слабкістю, проникати в яку і заражатися якою недозволено. І хоча Козероги не позбавлені співчуття до тих, хто їм у чомусь корисний чи дорогий, це цілком матеріальне, а не ефемерне відчуття.

Риби

Риби – природжені емпати, вони не тільки дуже добре відчувають інших людей, але і, як правило, безпомилково реагують на їх переживання: знаходять вірні слова, щоб втішити, і дають грамотну підказку, як вийти із ситуації. Щоправда, часто буває так, що, перейнявшись чужими емоціями, представники цього знаку тонуть у них, починають сприймати їх вкрай близько, переносять негатив на себе.