fbpx

Знаки Зодіаку, які можуть втратити кохання до кінця червня і розбігтися зі своїм партнером

Риби

Мрійливі індивіди цього сузір’я всім і завжди здавались дивними. Вже на початку червня Риби поринуть у свої переживання, почнуть приділяти увагу лише своєму внутрішньому світу.

Вже ближче до 10 числа їх партнер помітить негаразд, почне дорікати представників знаку в байдужості. Ймовірно, він сам виявить ініціативу розлучитися.

А може бути й таке, що Риби втечуть від коханого, вважаючи його жахливою людиною, перебувати поряд з якою їм точно не варто.

Близнюки

Представники даного зодіакального сузір’я завжди були легковажними, але ніколи не стикалися із серйозними наслідками своєї поведінки. Друга декада червня 2022 це змінить.

Близнюки будуть поводитися так, як роблять це зазвичай, не думатимуть ні про що, а лише візьмуть до уваги власні нагальні бажання. Потреби партнера вони знехтують, зроблять це відверто, демонстративно.

Останній на це образиться, висловить близнюкам все, що думає. У відносинах така емоційна розмова відразу поставить крапку.

Скорпіон

Свої найгірші риси покажуть у другій декаді червня люди цього знаку. Скорпіони сильно захопляться роботою, втомляться, через що просто перестануть контролювати себе.

У результаті вони неодноразово ображають партнера, скажуть йому слова, які різатимуть слух. Після цього романтичні стосунки просто не зможуть існувати.

Вони руйнуватимуться в одну хвилину, що поранить Скорпіонів, але водночас порадує, оскільки довгоочікувану свободу вони знайдуть.

You cannot copy content of this page