fbpx

Знаки Зодіаку, які наприкінці червня можуть зіштовхнутися зі зрадою близької людини

Діва

Діви – це ті ще перфекціоністи, які звикли все тримати під контролем. Вони досить вимогливі як до себе, так і до партнера. Ось тільки іншим часом дуже складно відповідати їх вимогам.

Не виключено, що вже в перший місяць літа партнер Діви знайде собі нову пасію, яка подарує йому незабутні емоції. Але це зовсім не означає, що партнер вас не кохає. Можливо, йому просто потрібна розрядка.

Козеріг

Козероги ніколи не показують своїх емоцій. Тому часто їх другі половинки думають, що абсолютно їм байдужі. Але оскільки кожній людині потрібна людина і увага, партнери Козерогів можуть зважитися на флірт.

Але навіть нешкідливий флірт зі сторонньою людиною може викликати у Козерогів хвилю обурення. Вони почнуть ревнувати свою половинку, влаштовувати допити і намагатися контролювати. Але замість усього цього Козерогам потрібно відверто поговорити зі своїм партнером і зізнатися йому в своїх почуттях.

Риби

Риби – це дуже довірливий знак Зодіаку. Їх головна проблема в тому, що вони не дивляться на світ реально. Їм зручніше закритися в своєму панцирі, знайти собі “вільні вуха” і жити-не тужити. Але такий стан справ засмучує їх другу половинку. Тому не виключено, що в червні їх партнери знайдуть когось серйозніше, а Риби залишаться біля розбитого корита.

You cannot copy content of this page