fbpx

Знаки Зодіаку, які не вміють кохати. З ними в стосунках ну дуже складно

Близнюки

Близнюки здатні бути романтиками і зізнаватися в почуттях. Однак кохати по-справжньому вони не можуть – це проявляється в неприємних вчинках, в корені яких егоїзм. Близнюки, за словами астрологів, часто брешуть, будучи одними зі знаків Зодіаку. які найчастіше зраджують.

Козеріг

Козероги – трудоголіки від природи, у них часто просто не вистачає часу на кохання. Якщо їм все ж пощастило знайти свою другу половинку, то прояви почуттів від них чекати не варто. Ці люди бувають дріб’язковими, більш того – вони часто забувають про те, що їх люблять.

Водолій

Водолії люблять бути вільними, відчуваючи себе незалежними у стосунках. Їм необхідна легка любов без особливих зобов’язань. Представники цього знака завжди допоможуть другій половинці, підтримають близького, проте ніколи не будуть терпіти поганого ставлення до себе.

Скорпіон

Скорпіони досить жорстокі, однак лише до тих пір, поки не зможуть зрозуміти вас повністю. Їм потрібно пізнати людину, перш ніж відкриватися. Навіть у шлюбі вони часто і без особливої ​​причини стають відстороненими на якийсь час. Щоб любити Скорпіонів, варто запастися терпінням.

You cannot copy content of this page