Знаки Зодіаку, які не вміють поводитися з грошима і є найбільшими марнотратами

Овен

Овни є одними з найбільших марнотратів в зодіакальному колі. Причина досить проста — вони не можуть впоратися зі своїм «хочу». Це ті самі люди, у яких дуже часто з’являється якась ідея, яку вони просто не можуть і не вміють тримати всередині себе. Захотілося щось купити — потрібно відразу бігти в магазин.

Ходити в торгові центри їм зовсім протипоказано, принаймні, одним. Вони можуть витратити все до останньої копійки просто тому, що в них є така можливість. Єдиним стримуючим фактором для них є ненависть до боргів. Вони не стануть влазити в борги і брати кредити заради здійснення спонтанної мрії.

Стрілець

Стрільці — це ті самі люди, які можуть витратити весь місячний бюджет за один присід. Наприклад, вони можуть купити дорогі квитки на літак або оновити весь свій гардероб. У Стрільців завжди знайдеться, куди витратити все до копійки.

Вони вміють заробляти і збирати, але і витрачати теж люблять так, як ніхто інший. Їх відрізняє те, що їх покупки можна назвати найкориснішими, адже вони дарують їм багато позитивних емоцій. Словом, це люди з розряду «була зарплата — й одразу немає зарплати».

Водолій

Їм потрібно все найкраще і сучасне. Це люди, які по-справжньому одержимі сучасними технологіями і хочуть отримувати все най-най. Наприклад, якщо є можливість доплатити «всього лише» півмільйона, щоб купити квартиру побільше, вони доплатять.

Вони не дріб’язкові, вибираючи тарифи для мобільного зв’язку та Інтернету, навіть якщо витрачають менше половини виділеного трафіку і дзвінків. Їм потрібен телефон з кращою камерою на світі, нехай вони і фотографують тільки себе в дзеркалі. В них є надмірна тяга до самовираження через речі, яка змушує їх безконтрольно витрачати гроші.

Риби

Риб відрізняє щедрість, яка часом заходить занадто далеко. Наприклад, комусь із близьких знадобилася фінансова допомога. Риби тут як тут — поспішають підтримати родичів або другу половинку гривнею. Це ті самі люди, які просто не розуміють ціну грошам. Вони гнуть спину на роботі, вбивають свій час і віддають всі сили на заробітки, а потім спускають все на оточуючих. Риби також дуже люблять купувати дорогі дрібнички.