Знаки Зодіаку, які не вміють пробачати. Бiйтеся їхньої пoмсти

Є люди, які забудуть будь-яку образу. Вони вільно йдуть на контакт, прощають і продовжують відносини, не згадуючи про минулі конфлікти та негаразди. А є люди, які не «проковтують» образи.

Найбільш мстиві знаки Зодіаку можуть бути дуже добрими зі своїми кривдниками, але всередині ненавидіти їх. Зрозуміти, яка людина перед вами, неймовірно складно, тим не менш по знаку Зодіаку можна багато що дізнатися про її характер, мстивість і злопам’ятність. Джерело

1 місце — Скорпіон

Переходити дорогу Скорпіону — найгірша ідея, яка може спасти на думку. Це найлютiший воpог, врятуватися від якого не вийде навіть втечею. Скорпіон не знає жалю, прощення і поблажливості. А от пoмста — його життєве кредо. І він буде бити по бoльoвих точках і слабких місцях.

Плани пoмсти виношуються роками, при цьому всіх кривдників Скорпіон тримає в полі зору, щоб не упустити вдалий момент для реваншу. Причому навмисно образити Скорпіона неможливо. Цей знак, обожнює дpами та інтpиги, спеціально створює ситуації, виставляючи себе жepтвою і отримуючи право на помсту.

2 місце — Рак

Рак — не прихильник відкритої вiйни, він воліє ображатися і мcтити таємно. Щоб зачепити Рака, не потрібно докладати зусиль. Він може образитися навіть на те, на що в принципі неможливо. Всьому виною чуйність, емоційність і глибокий внутрішній світ. Цей знак бoлісно і гостро реагує на будь-які слова і вчинки оточуючих. З образою справляється погано: нанесені paни заживають довго, а пам’ять про заподіяний бiль постійно переслідує його.

3 місце — Козеріг

Козерога не можна назвати чуйним знаком, але це зовсім не означає, що він байдужий. Представник цього сузір’я — дуже мудра людина, що наче з самого народження пізнала усі таємниці буття. Безглузді образи — не його коник. Козеріг ображається на дійсно важливі і серйозні речі. Якщо стосовно нього було зовсім щось непрощенне, то повага до цієї людини буде втрачена назавжди. Він знайде тисячу способів розірвати всі зв’язки й прихильності, і тут його холоднокpoвність не знає кордонів.

4 місце — Телець

Телець не стільки образливий, скільки впертий і безпринципний. Якщо він у щось уперся, то зрушити його з місця неможливо. Так що якщо він назвав когось ворогом, то це на все життя. Саме через свою впертість і гордість Тельцю важко пробачити людину, відпустити образи і жити щасливим життям.

Читайте також: Долю шлюбу можна визначити по фотографіях: 6 ознак на весільних знімках, які свідчать про швидке розлучення

5 місце — Водолій

Водолій — найсправедливіший представник зодіакального кола. Він бореться за справедливість і намагається жити по совісті. Звичайно, він не буде мститися кривдникові чи вважати його поганою людиною, але його ставлення зміниться до невпізнання. Для того, хто розчарував Водолія, його байдужість може стати справжнім випробуванням. Водолій дуже рідко повертає свою довіру людям, які одного разу зрадили його.