fbpx

Знаки Зодіаку, які не вміють пробачати – вони не підуть на поступки

Овен

Жарти з людьми цього сузір’я погані. Овни не бажають пробачати тих, хто не зміг оцінити їхні старання. Вони відразу рвуть стосунки з кривдником, викреслюють його зі свого життя. Тільки якщо той сам ініціює відверту розмову, Овни можуть піти з ним на контакт. Але при цьому вони повинні ще й у належному настрої перебувати.

Рак

За себе представники цього зодіакального сузір’я не переживають взагалі. А ось родина Раків хвилює. Вони намагаються усунутись від кривдників, від ворогів, дистанціюватися від них, щоб ті не зашкодили їх близьким. Прощати нікого ці особи не будуть з міркувань безпеки.

Скорпіон

Розташування індивідів цього знаку треба цінувати, а не вважати його самим собою. Якщо відбувається по-іншому, що Скорпіони не терпітимуть цього. Вони не прощатимуть нікому жодних помилок, каратимуть ворогів за обман, за маніпуляції. Методи вони обиратимуть жорсткі.

Козеріг

Чесність та простота – риси, які представники знаку цінують по-справжньому. Козерога не спілкуватиметься з маніпуляторами, з тими, хто хоче отримати від спілкування з ними якусь вигоду. Усіх зрадників вони одразу ж викреслюватимуть зі свого життя. Миритися з ними Козероги не стануть, щоб потім випадково не постраждати від їхніх рук.

Не варто злити представників згаданих сузір’їв. Вони не підуть на поступки, не стануть ніколи заплющувати очі на щось кричуще.

You cannot copy content of this page