Знаки Зодіаку, які після 28 листопада зможуть побороти чорну смугу свого життя

Після 28 листопада стане легше жити лише половині знаків – Овну, Тельцю, Близнюкам, Терезам, Скорпіонам і Рибам.

Ось що вам потрібно зробити цього дня:

Овен

Це особливо активний час на відміну від попередніх місяців, коли ваша діяльність була схожа на болото. Почніть вести активний спосіб життя вже сьогодні. Більше рухайтеся і більше займайтеся спортом. Почніть втілювати в життя свої плани, проявляйте ініціативу в повсякденних справах, проявляйте ініціативу на роботі, і вам скрізь буде зелене світло. Покладайтеся тільки на себе. Не бійтеся вступати в боротьбу, якщо це необхідно для досягнення ваших цілей.

Телець

Після 28 листопада ви почнете відчувати себе краще. За останні півтора місяці у вас було багато ідей на практичні теми, і ці ідеї не могли знайти вихід. Ви можете почати їх втілювати вже сьогодні. Пам’ятайте, що в коридорі затемнення, тому не беріться щось грандіозне. Покращуйте своє життя щодня.

Близнюки

Після 28 листопада ви помітите, що помиляєтеся у своїй зовнішності, враженнях, про те, що добре, а хто погана людина, які речі вам подобаються і на кого варто витрачати час.

Тепер вам потрібно розібратися з усім, що ви зробили, і виправити те, що можна виправити. До кінця року ситуація ще буде виправлена. Тому не витрачайте час, переконайтеся, що у вашому житті все в порядку.

Терези

Відносини з людьми відразу почнуть налагоджуватися, і знайомства буде легше заводити. Ви побачите у своєму оточенні зарозумілих людей і перестанете витрачати на них душевну енергію. Заміна Венери особливо вплине на стосунки з іноземцями, людьми, що живуть далеко від вас, далекими родичами, родичами чоловіка/дружини. Деяка плутанина почне прояснюватись у грудні.

Скорпіон

Ваші труднощі закінчаться 28 листопада. Тепер ви будете повністю вільні у своїх діях. Гороскоп рекомендує зосередити свою основну діяльність на роботі і накопичених щоденних обов’язках, виконувати те, що колись обіцяли, і дбати про своє здоров’я.

Риба

28 листопада ви раптово закінчите чорну смугу життя. Ви більше не можете боятися стресу, не кажучи вже про терміновість, турботи та напружені стосунки з іншими! Почніть входити в спокійний ритм життя. Нікуди не поспішайте, ні про що не турбуйтеся. Дайте свободу своєму собі – розслабтеся на течії і відпочиньте.