Знаки Зодіаку, які притягують гроші немов магніт. Їм завжди щастить

Телець

Тельці – найяскравіші представники стихії Землі. У них дуже багато чеснот і немає недоліків двох інших Знаків тієї ж стихії: Дів і Козерогів. Тельці — яскравий приклад поєднання розважливості, розуму, а також вміння економити в потрібний момент. Ці люди часто слідують за своєю пристрастю, за своїми улюбленими захопленнями, розвиваються, працюють над собою.

Їх посидючість, спричинена природними особливостями Знака, доповнено неймовірним самолюбством, помірною гордістю і любов’ю до конкуренції. Тельці притягують гроші своєю енергетикою, силою самонавіювання, любов’ю до хрускоту купюр, дзвону монет і зображенню великих чисел на банківському рахунку. Їх не хвилює те, яке місце вони займають у суспільстві. Головне, щоб грошей вистачало їм та їхнім близьким. Решта не має особливого значення.

Звичайно, Тельці можуть бути жадібними, але це невеликий побічний ефект їх фінансового успіху. Гроші рідко дістаються їм просто так, тому їх жадібність в більшості випадків цілком обґрунтована.

Рак

Гроші дуже люблять Раків. Це не секрет для них самих. Раки роблять все для того, щоб отримати своє. У них багато друзів, ділових партнерів і досить велика кількість знайомих, які можуть якось посприяти в нових починаннях. Раки дуже відповідальні і вельми обачними, що дає їм величезну перевагу в кар’єрі. Найголовніше — їх мотивація.

Це сімейний Знак Зодіаку, який ставить пріоритети сім’ї в главу кута. Ракам хочеться зробити все, щоб сім’ї жилося добре, щоб їх діти і другі половинки пишалися ними. Безстрашність і відданість улюбленій справі допомагають Ракам робити те, що не під силу більшості людей. Вони здатні дивувати, приходити на допомогу в скрутну хвилину і заводити правильних друзів.

Лев

Єдиний недолік Левів — невміння збирати гроші. Вони не можуть змусити себе заощадити в потрібний момент. З іншого боку, вони дуже швидко просуваються по кар’єрних сходах. Їх секрет полягає у спостережливості, гордості і вміння швидко приймати важливі рішення. Ще вони є відмінними менторами, наставниками, лідерами. Начальство відразу помічає це у Левах. Усі ці навички дуже добре допомагають організовувати свою власну справу.

З Левів виходять суворі, але справедливі керівники, які можуть вести за собою людей, мотивувати їх. Гроші обожнюють Левів, але для того, щоб розбагатіти, представникам цього Знаку необхідно знайти улюблену справу, знайти мотивацію. У такому разі Леви швидко почнуть притягувати гроші, посилюючи фінансові потоки навколо себе.

Стрілець

Ви не знайдете у Всесвіті людей, які притягували б гроші сильніше. Стрільцям з якоїсь невідомої причини дуже щастить — вони постійно знаходять джерела доходу, отримують вигідні пропозиції. Ще вони є природженими експертами в області психології. Вони розуміють кроки своїх опонентів, можуть спрогнозувати майбутнє.

У потрібні моменти вони можуть бути настільки хитрими і непередбачуваними, що цьому навику позаздрив би будь-хто. Планети і зірки наділили Стрільців неймовірною стійкістю, тому навіть у тих випадках, коли немає можливості заробити хитрістю, вони беруть гроші своєю силою волі. Вони можуть працювати безупинно, щоб забезпечити себе і сім’ю, хапатися за будь-який шанс заробити. Єдина ахіллесова п’ята Стрільців — їх схильність до тринькання.

Козеріг

Козероги — найзавзятіші, самі студенти і самі працьовиті люди. Грошова удача посміхається їм при будь-якому розкладі. Вони завжди у виграші, тому що вчаться на чужих і своїх помилках. Цих людей дуже важко зламати. Єдине, що може трохи уповільнити процес заробляння грошей, — це їх скритність і прагнення до самоти. Їм простіше робити все самим, вони не люблять перекладати відповідальність на когось ще.

Ця самодостатність дарує їм стабільність. Козероги вміють поводитися з грошима, вести облік коштів. Вони щедрі, попри те, що спочатку всім здається інакше. Ці люди притягують гроші, тому що вміють з ними звертатися.

Водолій

Водоліям успіх дарують їх неймовірний розум і кмітливість. Ці люди дуже швидко засвоюють інформацію, швидко навчаються і не забувають про своїх помилках. Вони новатори, що в бізнесі зазвичай дуже корисно. Водолії розуміють, наскільки важливо розвиватися і докладати зусиль для того, щоб ставати краще у всіх необхідних напрямках. Вони не витрачають час даремно.

Представники цього Знака розумні, володіють неймовірною інтуїцією. Вони можуть досягти великих висот у будь-якій сфері науки, бізнесу, творчості. Водолії уникають негативних надмірностей, вміючи вчасно зупинитися. Вони не чекають чуда, а створюють його самі.