Знаки Зодіаку, які у серпні забудуть про негаразди і зможуть спіймати нову хвилю позитиву. Саме їх чекають зміни в житті в останній місяць літа

Терези

У житті Терезів скоро настануть зміни. Якщо люди даного Знака готові до пригод в любові, то зірки і планети їм їх забезпечать. Це буде час, який ідеально підходить для нових знайомств. Тривалі стосунки також стануть більш яскравими. Вдасться частково або повністю перемогти рутину.

У роботі і бізнесі теж все буде досить добре і гармонійно. Зірки допоможуть Терезам просунутися по кар’єрних сходах, але тільки за умови, що ці люди не стануть порушувати правила і йти проти системи.

Стрілець

У Стрільців найсприятливішим часом стане кінець літа. 24 і 25 серпня їх може відвідати натхнення. Вони відчують приплив сил. Що стосується початку та середини місяця, то в цей відрізок часу їм не варто сподіватися на дива. Важливо бути обережними і уважними до чужих прохань. Стрільці можуть багато сваритися. Удачі в роботі теж буде небагато, тому краще зосередитися на духовному рості. Настав час внутрішнього розвитку.

Козеріг

Козероги всі негаразди і проблеми подолають. Ці негаразди найбільш імовірним в кінці місяця – 22 і 23 серпня. Астролог радить приготуватися до потужного протистояння на роботі і в бізнесі. Доведеться задіяти всі свої сили на те, щоб дати відсіч недоброзичливцям і конкурентам.

Справи по дому почнуть пригнічувати, особливо на тлі постійних розбіжностей з другою половинкою і рідними. Не потрібно підвищувати голос, з’ясовуючи, хто правий, а хто винен. Через деякий час негаразди зійдуть нанівець.