fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, які витрачають гроші швидше, ніж встигають їх заробити

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
Стрілець дуже працьовитий, тому знайти гроші для нього не складає труднощів, все залежить від того, що він захоче зробити з ними. Якщо він пуститься в авантюру, то неодмінно витратить всі фінансові накопичення. У нього часто бувають борги і несподівані розтрати, але Стрілець не завжди захоплений ними зненацька. Для нього краще отримати досвід, ніж мати величезну суму на рахунку.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Риби охоче роздають останні заощадження безпритульним, навіть якщо це означає, що їм доведеться обійтися без їжі кілька днів. Риби безкорисливі, і завжди ставлять потреби інших над своїми власними. Вони завжди будуть жepтвувати на благодійність, віддаючи гроші нужденним.

Вони завжди думають про те, щоб допомогти людям будь-якими шляхами, в тому числі і матеріальними. Однак, коли Риби роздають не всe, вони витрачаються на книги, музику або подорожі в місця, які їх надихають.

Водолій (20 січня – 18 лютого)
Водолій не може встояти перед новими технологіями. Він з нетерпінням чекає виходу нового телефону. Він активно стежить за новинами і коли з’являється щось нове, йому неодмінно потрібно це роздобути.

Він вважав за краще б новий комп’ютер замість солідного банківського рахунку, і, хоча він з усіх сил намагається бути більш відповідальним у фінансових справах, він надзвичайно непослідовний в них.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Лев намагається бути обережним і сумлінним з грошима, але він дуже ласий до імпульсивних покупок. Він любить дарувати неймовірно дорогі подарунки родині, друзям, близьким людям і навіть самому собі. Лев не купує дешевих речей, він вважає за краще предмети розкоші.

Йому все одно, коли його звинувачують у марнотратстві та надмірній екстравагантності. Лев любить балувати себе, і, якщо хоче отримати масаж або зробити манікюр, то відправляється в найдорожчий салон в місті.

Читайте також: Два найбільш небезпечних знака Зодіаку – хто вони?

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Терези бувають занадто щедрими, через бажання всім сподобатися. Вони намагаються стежити за своїми фінансами і мати запаси на чорний день, але це у них не завжди виходить.

Вони люблять допомагати комусь або використовують гроші, щоб зробити когось щасливішим. Гроші не можуть купити вам щастя, але для початку і це непогано.

Близнюки (21 травня – 20 червня)
Близнюки неоднозначні, коли справа стосується грошей. З одного боку, він береже гроші на майбутнє, але, з іншого боку, він – азартний гравець. Близнюки люблять вкладати в речі і схеми, які швишко розвиваються і які повинні принести гарний прибуток, але піддають себе фінансовим ризикам.

Залишається сподіватися, що вони куплять лотерейний квиток, і не будуть спекулювати своїми заощадженнями.

Джерело.

You cannot copy content of this page