Знаки Зодіаку, які є найкращими друзями. Хто із них є вірним і щирим другом, а з ким навіть спілкуватися не варто

Хто із знаків Зодіаку є найкращими друзями.За матеріалами:Здоровий спосіб життя

Астрологи досить часто дають поради щодо людських взаємин, і дружба в цьому випадку не є винятком.

Які знаки Зодіаку стають нерозлучними друзями, а з якими навіть спілкуватися не варто?

Овен

Овни – дуже вірні і щирі друзі. Вони беззастережно прийдуть на допомогу. Дуже цінна якість – ніколи не лізуть в душу. Своїх друзів Овни не просто підтримають морально, а й будуть стояти за них горою. Представники цього знака категорично не сприймають поради. Ідеальна дружба виходить з Козерогами, Раками і Близнюками.

Читайте також:Що не можна робити після заходу сонця? Народні прикмети, які збереглися до сьогодні

Телець

Енергетика Тельця притягує до себе самих різних людей, але мало хто стає їм близькими друзями. В своєму другові представники цього знака повинні бути повністю впевненими. Тельці віддають перевагу спілкуванню з душевними і оптимістичними людьми. Своїм друзям Тельці допоможуть усім, що мають, крім грошей. Кращі друзі – Скорпіон, Діва, Козеріг і Рак.

Близнюки

Представники цього знака люблять оточувати себе великою кількістю друзів. Життя Близнюків б’є невичерпним ключем, в якому завжди буде місце приємному співрозмовникові. Знайомих у цього знака дуже багато, а ось справжніх друзів одиниці. Їх дружба безкорислива і з повною віддачею. Прекрасно знаходять спільну мову з Водоліями, Стрільцями та Терезами.

Рак

Представники цього знака досить замкнуті, тому не відразу пускають у свій маленький світ нових людей. У дружбі Раків більше цікавить обговорення життєвих проблем, а poзваги йдуть на останній план. Вихованці Місяця вважають своїх друзів членами сім’ї, тому завжди нададуть належну їм увагу. Відмінно сходяться з представниками свого ж знака, а також Тельцями і Скорпіонами.

Лев

Лев підбирає друзів під стать собі. Критикувати Лева в присутності інших не можна, але друзі можуть висловити претензії їм наодинці. Представники цього знака докладуть максимум зусиль, щоб друзям було добре і весело. Кращі друзі – Стрільці, Близнюки і Терези.

Діва

Діви – досить закриті натури, щоб впустити в свій простір когось нового, їм доводиться докладати максимум зусиль. Їх життя повністю впорядковане, а нові друзі можуть все зруйнувати. Мало хто хоче дружити з Дівами, оскільки вони бачать людину наскрізь і можуть буть надто прямолінійними.

Дуже добре, якщо у представника цього знака буде хоча б один друг. Відмінно ладнають з Близнюками, Раками, Тельцями і Козерогами.

Терези

Чарівність і комунікабельність Терезів притягує до себе багато людей, але завести з ними справжню дружбу досить непросто. Представники цього знака тільки на вигляд такі спокійні і привітні, насправді вони оцінюють людей досить суворо. Вони цінителі прекрасного, тому і оточувати їх повинні відповідні люди. Вдалі дружні відносини складаються зі Стрільцем, Левом, Тельцем і Терезами.

Скорпіон

Представники цього знака – дуже складні люди. Вони дружать тільки з тими, хто визнає їх авторитет. На вигляд здається, що Скорпіонам не потрібна підтримка, але це далеко не так. Щоб представники цього знака відкрилися, потрібно дбати про них. Прекрасно ладнають з Козерогом, Тельцем і Раком.

Стрілець

Вихованці Юпітера просто обожнюють дружбу, вони ніколи не залишаються наодинці. Стрільці притягують своїм оптимізмом, але варто пам’ятати, що вони практично завжди говорять правду, яка різко скорочує коло знайомих. З представниками цього знака можна зійтися, якщо мати нейтральне ставлення до критики. Кращі друзі – Близнюки, Стрільці і Овни.

Козеріг

Представники цього знака заводять знайомства на роботі, але при цьому поділяють дружні і робочі відносини. Справжніх друзів у Козерогів практично немає. Так, як вони є одинаками та вважають за краще спілкуватися з тими, з ким приємно просто помовчати, або поговорити про майбутнє. Знайти ключ до душі Козерога можуть представники їх же знака, а також Водолії, Діви і Тельці.

Водолій

Любителі вечірок, посиденьок і прогулянок під місяцем. Воліють спілкуватися з легкими на підйом людьми. Єдиний недолік – приятелі швидко набридають, і вони шукають нових. Безмежна фантазія Водоліїв допомагає швидко підняти настрій оточуючим, тому вони завжди в центрі уваги. Легко сходяться з Козерогами, Близнюками і Терезами.

Риби

Замріяні Риби досить часто наділяють людей невластивими їм рисами. Часто це призводить до великого розчарування. Але якщо знаходять таку ж щиру людину, як вони самі то зав’язується довготривала дружба. Прекрасно ладнають з представниками свого знака, а також Козерогами, Раками і Тельцями.