fbpx

Знаки Зодіаку, які з 31 травня і до 6 червня можуть спіткати невдачі в особистому житті і проблеми зі здоров’ям. Їх усього три

Представників деяких знаків зодіаку в останній весняний день – на початку червня чекають проблеми: не тільки з особистим життям, а й зі здоров’ям. Про це повідомив астролог Павло Глоба.

Близнюки

Народженим під знаком Близнюків у цей період – з 31 травня по 6 червня – не слід брати на себе відповідальність, пов’язану з роботою. За словами астролога, успіху не буде, хоч би яку ідею вони не пропонували. Що стосується здоров’я, то в цьому випадку представнику знака необхідно відмовитися від самолікування – якщо буде потрібно, слід звернутися до лікаря, адже найближчим часом Близнюків можуть почати турбувати головні болі. Несприятливий день – 3 червня.

Рак

Ракам варто на цей період піти в тінь, вважає експерт по зірках. Лише тимчасова самотність захистить представника знака від серйозних конфліктів. Ракам варто бути обережними і передбачливими, зважувати свої слова, а також не давати приводів для пліток. Крім того, Ракам рекомендується пройти комплексне медичне обстеження. Несприятливий день – 5 червня.

Діва

Для Дів настає досить непростий період. Ймовірно, вони зіткнуться з цілою низкою звинувачень з боку близької людини. Однак чесність, витримка і принциповість стануть кращою зброєю в подібний момент. Дівам слід побоюватися травм: є висока ймовірність впасти на рівному місці. Несприятливий день – 2 червня.

You cannot copy content of this page