Знаки Зодіаку, які з початком зими матимуть найбільшу енергію, ентузіазм, войовничість та внутрішню силу. Тому всі біди їх минуть і життя зміниться

Близнюки

В кінці 2021 року ви відчуєте, ніби керуєте естафетою. Сонце зійде над вами, і ви відразу захочете повідомити про себе світу. Ви відчуєте, що ви особистість, захочете, щоб вас помітили і поважали.

В результаті ви почнете більше дбати про себе і робити те, що вам особисто потрібно. Ви станете переможцем, лідером, людиною, яка у всьому перша. Але майте на увазі, що ложка дьогтю в бочці з медом може бути від оточуючих..

Водолій

Марс в астрології є головним символом боротьби, конкуренції, і якщо хтось не лінивий, це означає перемогу, яка настане після боротьби. У період його ретроградності ви відчуєте занепад сил. зате потім – ви будете надзвичайно активні. Ви будете невіддільні від бойового духу, сили волі та активної життєвої позиції. За допомогою такого підходу ви досягнете багато, якщо у вас є чітка мета.

Риба

Для Риб розпочнеться період високої активності. Ви будете виділятися своїми бойовими рисами, інтересом та ентузіазмом. Ви можете легко обіграти конкурентів і досягти своїх цілей. Особливо вдалим днем буде 25 листопада. У цей день перемога може прийти зовсім несподівано, навіть якщо спочатку це виглядає як розчарування.