Знаки Зодіаку, які зіштовхнуться з серйозними проблемами у вересні

Близнюки

Перший місяць осені стане складним для Близнюків. Найголовніше-не брати близько до серця незначні негаразди. В іншому випадку не варто дивуватися спаду активності і повної деморалізації. Радує те, що все це тимчасові труднощі. Астролог радить ставитися до всього з гумором, закликаючи на допомогу позитивне мислення і граючи вирішуючи проблеми. Ця проста рекомендація допоможе ефективно впоратися із завданнями будь-якої складності і в потрібний момент зробити все правильно.

Терези

Терезам гороскоп радить весь місяць бути на сторожі свого добробуту. Поруч будуть люди, які можуть навмисно або помилково вставляти палиці в колеса. Простіше заздалегідь запобігти ситуації, ніж довго і наполегливо розбиратися з нею після. Астролог рекомендує підключити інтуїцію і передбачити, хто і яким способом може лагодити перешкоди, а потім перевести все в позитивне русло. Саме Творчий адреналін і сильна інтуїція допоможуть Терезам діяти несподівано і сміливо, попри обмеження і підступи недоброзичливців, з якими вони зіткнуться.

Риби

Ретроградний Марс – не найбільш виграшна подія для риб, тому їм рекомендується управляти емоціями і не випускати з-під власного контролю події свого життя. Особливої уваги зажадають гроші. Астролог радить зайнятися підрахунком своїх накопичень і боргів, уважно оцінюючи нові можливості для заробітку. Фінансові покупки і домовленості можуть закінчитися несподівано, тому краще бути обережними, виключити ризики і авантюри. Зняти стрес і зарядитися удачею допоможуть відпочинок, благоустрій будинку і сімейні справи.