Знаки Зодіаку, які зіткнуться з неприємностями в жовтні

Другий місяць осені виявиться стабільним і без різких поворотів долі. Це буде сприятливий час для саморозвитку, складання планів і підведення підсумків. Особливо успішними будуть улюбленці Металевого Бика – Тельці і Овни. Крім того, хороший місяць чекає Козерогів і Риб. Астролог порадив їм скористатися вдалим часом для вирішення складних завдань. Проте кілька знаків Зодіаку можуть зіткнутися з проблемами і неприємностями.

Овен

У Овнів стосунки в родині можуть загостритися до межі, особливо в кінці місяця. Позначаться накопичені розбіжності і різниця в поглядах на спільне майбутнє. Щоб уникнути сварок, слід проявити дипломатичність і не роздмухувати конфлікт.

Лев

У Левів багато буде залежати від прикладених зусиль. Чим більше сил буде вкладено в досягнення мети, тим краще виявиться результат. Разом з тим, важливо уникати перевтоми, оскільки високий ризик отримати нервовий зрив.

Водолій

Середина осені стане для Водоліїв часом підведення підсумків і переоцінки життєвих цінностей. Астролог порадив подивитися на своє життя під іншим кутом, але не вносити серйозні зміни в звичний уклад. Така ініціатива, за його словами, не увінчається успіхом.