fbpx

Знаки Зодіаку, які зіткнуться з невдачами на початку літа. Червень для них стане особливо складним з багатьох причин

За твердженням багатьох астрологів, початок літа виявиться стабільним для більшості знаків Зодіаку. Однак деяким все ж не вдасться уникнути несподіваних поворотів долі.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У червні людям, які народилися в проміжку між 21 березня і 20 квітня, належить тверезо поглянути на світ, а також не довіряти улесливим обіцянкам сторонніх. Крім того, за словами астролога Павла Глоби, необхідно більше часу приділяти другій половині. Відстороненість здатна стати серйозним приводом для сварок.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Перший місяць літа принесе Тельцю ряд неприємностей – намічені плани можуть зруйнуватися через професійну необхідність. Представнику цього знака доведеться вибирати між кар’єрою і особистим життям. Крім того, Тельці, у яких вже є друга половинка, можуть почути сторонні чутки про неї або про нього.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези в червні будуть змушені приділити багато часу не тільки другій половині – уваги зажадають і родичі. За словами Глоби, не виключені конфлікти в родині. Варто постаратися уникнути їх. Терезам радять не спалахувати через дрібниці. Крім того, не зайвою стане робота над собою в плані спілкування і такту. В такому випадку вийде зав’язати кілька корисних зв’язків.

You cannot copy content of this page