fbpx

Знаки Зодіаку, які зустрінуть справжнє і щире кохання до кінця 2022 року

Першими до списку щасливчиків, хто може зустріти своє кохання вже цього року, потрапляють Терези. Нещодавно тіньова планета Раху перейшла в їхній сектор шлюбу, і багато Терезів могли відчути прагнення до створення стосунків. Раху – планета щедра на любовні події і може обдарувати вас зустріччю з цим.

Врахуйте, що зірки не призначають вам побачення самостійно, і доля надто рідко сама дзвонить у двері. Дійте! Для того, щоб довгоочікуване знайомство відбулося, частіше виходьте у світ, відвідуйте різноманітні заходи та заклади. Особливу увагу зверніть на період з 18 жовтня по 11 листопада, до впливу Раху підключається ще й Венера, планета кохання.

Друга половина 2022 року також стане вдалою для Дів та Риб, їхній сектор шлюбу підкріплює Юпітер. Цей транзит може подарувати їм не лише партнера, а й весілля. Шукайте свого обранця серед сусідів по парті. Якщо ви вже не студент, то сходите на семінар, лекцію, тренінг з цікавої для вас теми.

Також обранця можна зустріти у духовних місцях, наприклад, у церквах чи храмах, та на благодійних заходах. Особливу увагу зверніть на період з 24 вересня по 17 жовтня, тоді зустріч стає найбільш можливою, адже до вашого будинку шлюбу прийде ще й Венера.

Сатурн хоч і є злою планетою, але також може благословити на шлюб. Його підтримку отримають Козероги та Раки. Нове кохання може вас застати в державних установах, на відпочинку за кордоном або на масових заходах. Є ймовірність, що кохання не станеться з першого погляду і до людини доведеться довше придивитися, так що не відмовляйте відразу всім, хто не зачарував вас із першої спроби, дайте шанс.

Цікаво, що Козероги і Раки цього року мають цілих два періоди для зустрічі, з 7 серпня по 31 серпня, а також наприкінці року з 29 грудня. У когось із вас відбудеться справжнісіньке новорічне диво, і свято ви зустрічатимете в теплій компанії!

You cannot copy content of this page