Знаки Зодіаку, яких чекає у вересні непростий період і випробування

За словами астролога Павла Глоби, в перший місяць осені важливо зберігати рівновагу між особистим життям і роботою. В іншому випадку можна позбутися одного або іншого. Сприятливі дні цього вересня – 8, 12,13 і 16 числа. Несприятливими днями місяця експерт по зірках називає 1, 3, 4 і 6 числа.

Овен

На початку першого осіннього місяця представників цього знаку може чекати важкий час. Однак Овнам вдасться впоратися з труднощами. Цього допоможе досягти харизма, притаманна Овнам.

Лев

У вересні представників знаку Лева може очікувати вирішення побутових питань – наприклад, оновлення інтер’єру або глобальні ремонтні роботи. Це не завжди легко, проте можливі труднощі підуть на користь Левам і дозволять зміцнити стосунки з другою половинкою.

Діва

Перший місяць осені, ймовірно, нажене на представників цього знаку нудьгу. Щоб уникнути цього, слід всю увагу приділити роботі. Це допоможе швидше розібратися з поточними завданнями і проблемами.

Терези

Вересень поставить представників цього знаку перед складним вибором. Справа в тому, що вони будуть змушені визначитися, кому вони будуть приділяти більшу частину свого вільного часу – родичам чи друзям. При цьому важливо не поспішати і правильно розставити пріоритети, зазначає астролог.